Yatsan Marine Yatak Yorumları

Yatsan Marine Yatak yorumları
Kullanıyorum Beğen

Yatsan Marine Yatak Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Yatsan Marine Yatak yorum, Yatsan Marine Yatak hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Yatsan Marine Yatak nedir? nasıldır? Yatsan Marine Yatak kullanan var mı? alınır mı? Yatsan Marine Yatak tavsiye eder misiniz? Yatsan Marine Yatak şikayetlerini ve Yatsan Marine Yatak sorularına cevaplar içerir.
Yatsan Marine Yatak için İlk Yorum Yazan Sen Ol
Yatsan Marine Yatak için kullananlar daha yorum yazmamış. Kullanıyorsan sen de tecrübelerini bizimle paylaşabilir veya Yatsan Marine Yatak için kullananlara soru sorabilirsin.
0 Yorum

Son Kullanıcı Yorumları

 • Yatsan Therapist Yatak yorumları
  Türkiyede ki evimde kullanmak amaçlı almıştım ..birçok yatak denemelerinden sonra bu yatak benim için en uygunu idi Türkiyede Yaklaşık 5 ay kullandım bel ağrılarimdan eser kalmamıştı Almanyaya döndükten sonra bunu 1 hafta içinde daha iyi anladım. Tekrar ağrılarım yoğunlaştı 1 haftadir bir yetkiliye ulaşıp burda da...
  isimsiz
 • Yatsan Clover Yatak yorumları
  evet ilk başta acaip bir koku oluyor latekslerde zamanla azalıyor ama geçiyor mu tamamen göreceğiz.
  user676
 • Yatsan Clover Yatak yorumları
  yatakta çok değişik bir koku var cidden ve üzerinde ilk gece yatılamayacak kadar yoğun bir koku. Umarım geçer. Bu koku lateksin kendisinden mi yoksa paketlenirken içine sıkılan koruma kimyasalından mı geliyor tam çözemedim
  isimsiz
 • Yatsan Clover Yatak yorumları
  Yeni aldığım yatak. İlk hissiyatım doğru tercih yaptığım yönünde. Sadece yoğun bir koku var onun da 1 hafta içerisinde gideceğini düşünüyorum.
  isimsiz