Kullananlar.com Yorumları

5 puan, 6 Yorum
kullananlar.com yorumları
Kullanıyorum 3 Beğen 5

Kullananlar.com Kullananlar

Bu sayfa kullananlar.com kullananlar tarafından girilen kullananlar.com yorum, kullananlar.com incelemesi, kullananlar.com kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, kullananlar.com nedir? nasıldır? özellikleri nedir? kullananlar.com kullanan var mı? alınır mı? kullananlar.com tavsiye eder misiniz? kullananlar.com şikayetleri ve kullananlar.com soruları içerir.
Toplam : 6 Yorum | 0 Soru

 • Aşağıdaki kullanım koşullarına uyan üyelere sahip fikir paylaşım sitesidir.  1. Kullananlar.com eklenen içeriklerin ve onun hakkındaki tüm yorumların yine kullanıcılar tarafından oluşturulduğu tamamen özgür ve ücretsiz bir sosyal paylaşım platformudur.

  2. Site yöneticileri 'saygı ve sevgi' çerçevesi içerisinde görmediği tüm içerik ve üyelikleri yayından kaldırma hakkına sahiptir. Kullanıcılar iletişim forumunu kullanarak site kurallarına uymadığını düşündükleri içerikleri site yönetimine bildirebilirler.

  3. Yazarlar kendi yazdıkları içeriklerden sorumludur, kullananlar.com yöneticileri yazılanların içeriklerinden dolayı sorumlu tutulamaz.

  4. Kullananlar.com'a üye olan her birey yorum ekleme ve başlık açma hakkına sahiptir. Çaylak, çekirge gibi puanlama esasına dayalı bir yazarlık hakkı kazanma sistemi yoktur. Sitenin işleyişine yardımcı olması için bazı kullanıcılara moderatörlük yetkisi verilebilir.

  5. Aynı ürün için birbirine yakın farklı başlık açılması istenmez, bu durumda içerikler site yöneticileri tarafından orjinal başlık altına taşınabilir.

  6. Başka siteler kaynak göstererek site içeriklerinden alıntı yapabilirler.

  7. Üyeliksiz girişler isimsiz adı altında toplanır, moderatörlerin onayından sonra yayına alınır.

  8. Site yönetimi kullanım koşullarını zaman içerisinde haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.


  ironfist 2014-09-29 tarihinde yorumladı.
 • Kesinlikle faydalı bir site olmuş. içerisi kullandıkça dolar umarım yapanları tebrik ediyorum...gdgt ile ekşi arası bir karışım olmuş inşallah sağa sola fazla reklam almaz
  socrates 2014-10-22 tarihinde yorumladı.
 • pratikliğini ve amacını sevdiğim websitesi.herkes katkı yapsın daha da çabuk büyüsün...
  haribo 2014-10-30 tarihinde yorumladı.
 • Sürekli kendini yenileyen bir iste. Yeni arayüzü bence gayet başarılı
  yavuzbektas 2015-04-26 tarihinde yorumladı.
 • Kullananlar.Com harika ötesi bir site kurmuşsunuz. Umarım dolar taşarsınız :D bizler de faydalanırız kullananların yorumları çok önemli !! :*
  isimsiz 2017-09-13 tarihinde yorumladı.
 • Cok Basarili buldugum site. Sadece kullanicilarin yorumlarindan olusan bir platform oldugundan uyeler icini doldurdukca daha da anlamli bir site haline geldi.
  eskisehirli 2018-08-24 tarihinde yorumladı.

Kullananlar.com için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle