YAMAHA MT25

yamaha mt25 yorum, yamaha mt25 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Yamaha mt25 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa yamaha mt25 yorum, yamaha mt25 hakkındaki yorumları incelemeleri, yamaha mt25 kullananların fikirlerini yamaha mt25 nedir? nasıldır? yamaha mt25 kullanan var mı? alınır mı? yamaha mt25 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
6 Yorum
  • 205cc naked kategorisinde hondanin ithalat politikasi yüzünden rakipsiz kalan 2016 çift silindirli şık motorsiklet. bisiklet tecrübesi iyi olanların 250 cc den başlamak isterse tercih edebileceği motorsiklet. yere yakın 780mm sele yükseliği de başlangıç için avantaj sayılabilir.
  • kesinlikle çok şık bir motor. yanından geçince bu ne diye bakıyorsun. 125 cclerin sinek vızıltısı gibi bir sesi de yok. başarılı bir dizayn olmuş. ayrıca artçı için resimlerde çok konforsuz duruyor ama ben 2 kişi bindiğinde de gayet oturaklı ve rahat gözüktüğünü söyleyebilirim. tek dezavantajı kalitesiz lastikleri diyebiliriz.
  • Mt 25 alacam arkadaşlar kullanan arkadaslar yorum yazarsa
  • Ben aldım gayet güzel hızlı gidersen yakıtı çook fazla
    isimsiz 12-03-2017
  • Bahara hazırlık için alınası motorsiklet. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Merhaba,

    Ybr 125 'ten sonra mt25 aldım, showroomdan eve giderken cadde trafiğine girdim ama bu makina durmuyor. bir de otoparka yokuş aşağı inerken durmayacak diye panik yaptım. debriyaj ı yarım tut dedi, servisteki beyefendi ama biraz korktum açıkçası. tavsiyeleriniz kıymetli. sevgiler , Yaprak