Türktelekom

türktelekom yorum, türktelekom kullananlar
  • Mobil internet ve ev hizmetleri olarak birleşen. Avea adını tamamen kaldırmış 4.5g reklamlarıyla boy göstermiş firma. Ama daha mobil tarifeler sitesindeki linkler çalışmıyor. kral tarife diyor tıklıyorum böyle bir sayfa bulunamamaktadır diyor. 2 gündür sorun devam ediyor. Kimse ilgilenmiyormu bu siteyle anlamış değilim.
  • son reklamların faturaları halktan cikarmaya calisan firma. bilgi guncellemek icin eposta bilgisi girerken turkce karakterleri oldugu gibi yazdigini farkedince saskina dondugum telekom firmasi
    naim 15-05-2016
  • 24ay taahhüt vermediğin sürece hiçbir düzgün kampanya veya fiyatı olmayan firma. tamamen taahhütten ve iptallerden kazanıyorlar. aman diyim.
  • ulan yeter sapık gibi 9333 ten arıyor müşteri hizmetlerini de aradım kapatın dedim. efendim kapattık ama yine ararlarsa tekrar kontrol ederiz dedi. yaw yine ararlarsa ne demek kapattıysan nasıl arasın çok mu zor. kontörünüz bitmiştir yok kontorünüz azalmıştır. arama arkadaşım sms at ben anlarım valla sırf bu yüzden değiştircem kartımı

Türktelekom Kullananlar

Türktelekom Beğenen Kullanıcılar

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Türktelekom Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa türktelekom yorum, türktelekom hakkındaki görüşleri incelemeleri, türktelekom kullananların fikirlerini türktelekom nedir? nasıldır? türktelekom kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.