Gsm

Turkcell

Kullanıyorum Beğen

Turkcell Yorumları

Bu sayfa turkcell yorum, turkcell hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, turkcell nedir? nasıldır? turkcell kullanan var mı? alınır mı? turkcell tavsiye eder misiniz? turkcell şikayetlerini ve turkcell sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum
 • samsung galaxy tablet

  bir telefondan beklediğiniz herşey,
  geniş ekranda, en yetenekli işletim sistemi ile, mobil internet deneyimi,
  sevdiklerinizi hem görüp hem konuşabilmeniz için görüntülü görüşme özelliği,
  hayatınızı kolaylaştıran zengin uygulamalar
  üstelik avantajlı turkcell teklifleri ve taksit seçenekleri ile.
  tarafından tarihinde
 • ihtiyacınızı karşılayabilecek android işletim sistemine sahip çok yönlü tablet pc
  tarafından tarihinde
 • bi de bodrum katlarında hatlar çekse tam super olacak:)acaba baz ıstasyonu hızmetı var mı surda cekmıyor desek gelıp halledeler mı?
  tarafından tarihinde
 • yurt dısından getirtiğim telefonumun imei kayıtı için önce optimumda ki time gittik orda ilgili eleman yokmuş kozyatagı kozyye yonlendırdıler madem yok niye acıyorsunuz oraya dukkan kardeşim neyse cıktık ordan kozyye gittik orda tim bile yok dandikten bi bufe gibi birşey koymuslar turkcell bayisi diye tırt birşey neyse ben iyice sinirlendim ordan ıcerenkoy carrefourdakı time gittim saat 21.20 içeri girdim 2 kısı falan var musterı orda imei kayıtla ılgılenen kısı 21.30 da sistem kapanıyor uzgunuz yapamayız dedi,bır baska musterıde benım gibi kayıt yaptırcaktı o da cok sınırlendı,4 tane tim dolaştıgımı soylememe ragmen ılgılenmedi ordaki eleman kendi keyfındeydi çalışmak zor geldi,2 dukkan yanda vodafona gittim pıt diye işimi çözdüler sağolsun vodafone,kapattım turkcell hattımı vodafone hattımı artık kullanıyorum..
  tarafından tarihinde
 • ne kadar pahalı da olsa vazgeçilemiyor
  tarafından tarihinde