Toyota Verso

Toyota Verso yorum, Toyota Verso kullananlar
  • 1.6 132hp lik değişken subap zamanlamalı sorunsuz sağlam LPG uyumlu motoruyla dizel aratmıyor. Şehir içi 100TL ile 500km uzun yolda 700km yol yapıyorum. Dizel olsa bundan az yakmaz. Üstelik yok turbosu yok enjektörü... bi de fiyatı. Toyota iyki versoda dizel kullanmıyor. He nedir uzun yolda rampada çekmez... yalan 132 hp devrini buldu mu dizellerden kesinlikle yavaş kalmıyor. Zaten yalıtımı da iyi azcık devir çevirse de içeri çok ses almıyor. İçi çok ferah bagajı çok geniş sorunsuz az yakan, yüksek hızda bile güven veren yol tutuşuyla muhteşem bir aile arabası. Herkese tavsiye ederim.
  • Dizeli zaten satışta. Toyotanın Avensiste, BMW'nin 1 serisinde (eskiden) kullandığı BMW motoru Verso'nun hizmetinde. Versonun en ihtiyacı olan şey bana göre dizel bir motordu bunu da bu güzel BMW motoruyla başardı. Ortalama tüketimi 6 litreyi zor geçen bir ünite. Çekişi beklentiler doğrultusunda... Yani 1.6 dizel bir motor nasıl gidiyorsa o kadar ne az ne çok.
    Tek eksiği kaldı şimdi otomatik vites. Toyota eskiden otomatikten çok çektiği, marka imajını çok zedelediği için artık ucuz otomatiklere yönelmiyor. Bu da onu arada bırakıyor. Ya ZF gibi kaliteli ve modern bir şanzıman kullanıp satış maliyetini arttıracak ya da böyle devam edecek. Bence en azından opsiyonel de olsa iyi bir otomatik Verso'nun en büyük ihtiyacı.

Toyota Verso Kullananlar

Toyota Verso Beğenen Kullanıcılar

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Toyota Verso Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Toyota Verso yorum, Toyota Verso hakkındaki görüşleri incelemeleri, Toyota Verso kullananların fikirlerini Toyota Verso nedir? nasıldır? Toyota Verso kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.