Tesla Model S

Tesla Model S yorum, Tesla Model S yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Tesla Model S Yorumları

Bu sayfa Tesla Model S yorum, Tesla Model S hakkındaki yorumları incelemeleri, Tesla Model S kullananlar, değerlendirmeleri Tesla Model S nedir? nasıldır? Tesla Model S kullanan var mı? alınır mı? Tesla Model S tavsiye eder misiniz? Tesla Model S şikayetlerini ve Tesla Model S sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum
 • Teknolojik olarak günümüzün ilersinde olduğu açık bir gerçek ama sürüş kalitesi konusunda bir s serisi gibi olmadığı söyleniyor ki bu çok mu büyük eksiklik tartışılır. İnternet sitesi çok başarılı. https://www.tesla.com/models Tüm modelleri aşırı hızlı ama 762 hp'lik p90d şok edici.
  Modellere ve kullanıma göre menzili 300-500km arası değişmekte.
  Tesla ne kadar yakıyor sorusunun cevabı günümüz elektrik fiyatlarıyla hesaplandığında az yakan bir c segmenti dizel arabanın 3de 2 si kadar diyebiliriz. Aşırı az değil ama performansına göre düşünürsek aşırı az.
  Model S'in p90d modeli 3 sn altında 100e ulaşıyor ve Lamborghini, ferrari bilimum supercarlarla kapışabiliyor ve çoğunu da geçiyor.Üstelik araçta kaç kişinin olduğu da performansı çok etkilemiyor. Bakınız en hızlı Lambo aventador ile kapışma

  Sessiz sedasız(en azından araçta tekken) 2.8sn'de 100km/h
 • Bu arada ludicrous Mode denen bir opsiyonla (71hp artı güçle) 762hp oluyor.
 • İlk yerli video testi otoparktan geldi. İzlemek için sabırsızlıkla öğle arasını bekliyorum............

 • isimsiz 05-12-2016 11:33:23
 • detaylı ve türkçe inceleme icin Doğucan Bey'e teşekkür ederiz.
  elise111s 13-08-2017 09:42:01
Tesla Model S Beğenenler : korfez41