Taahhütsüz internet kullanan var mı

taahhütsüz internet kullanan var mı yorum, taahhütsüz internet kullanan var mı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Taahhütsüz internet kullanan var mı Yorumları

Bu sayfa taahhütsüz internet kullanan var mı yorum, taahhütsüz internet kullanan var mı hakkındaki yorumları incelemeleri, taahhütsüz internet kullanan var mı kullananlar, değerlendirmeleri taahhütsüz internet kullanan var mı nedir? nasıldır? taahhütsüz internet kullanan var mı kullanan var mı? alınır mı? taahhütsüz internet kullanan var mı tavsiye eder misiniz? taahhütsüz internet kullanan var mı şikayetlerini ve taahhütsüz internet kullanan var mı sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
 • arkadaşlar ev taşırken başıma gelen kalmadı. ne kullandıysam taahhüt vermişim kapatamadım bir türlü. bunların hepsi tuzak gibiymiş çıkarken farkettim. şimdi internet almayı düşünüyorum ama bu sefer aynı hataya düşmek istemiyorum. burada fiber yok mecbur adsl kullanıcaz. sanırım hepsinin kalitesi aşağı yukarı aynı hangi markayı tavsiye edersiniz. dmart aile paketi tv ile veriyor. turkcell vodafone un cep ve ev internet paketleri var. hangisi mantıklı sizce
  carmen 25-05-2016 22:11:34
 • en düzgünü turknet gibi duruyor o da yok lojistik bedeli yok modeme 180 TL diyerek saolsun bizi herşeyden soğutuyor.

  Özgür iletişim hizmetlerinin açılması ve paketin aktivasyonu için abonelik evraklarının TurkNet’e ulaştırılması gerekmektedir. Pakete abone olmak için kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verilmesi gerekmektedir.
  Lojistik hizmet bedeli 29 TL olup kredi kartından peşin olarak tahsil edilmektedir. Abonelik evrakını kendileri yazdırıp kargo ile gönderen abonelere lojistik hizmet bedeli yansıtılmaz.
  Modem almak isteyen kullanıcılar 180 TL’lik modem ücretini abonelik aşamasında kredi kartından peşin ödeyebileceklerdir.
  Fatman 26-05-2016 16:03:19
Etiketler : Internet Adsl Soru cevap