Subaru XV

Subaru XV yorum, Subaru XV kullananlar

 • Subaru XV kullanıcı yorumları resim


  Her şey çok güzel bildiğimiz taş gibi Subaru.
  İç mekanı da şık ve de malzemeler kaliteli. İçi geniş arka koltuklar da aynı şekilde ferah. Bagajı bi outback kadar değil ama küçük değil yeterli.

  Otomatik bagaj vs.. premium donanımda var ve sıfırı105bin. Comfort 88 elegance 98 den başlıyor. Tek motor ve şanzıman var . Sanırım Yurtdışından 2 litre dizeli de siparişle getirebiliyorlar. Mesaj attım dönüş bekliyorum. Buraya yazarım cevabı.

  Araç performansla alakası olmayanlar için kesninlikle alınası bir araç yol tutuşu, verdiği güven, arazi yeteneği, yerden yüksek yapısının yaşattığı güven keyif veriyor.

  Subaru'nun bu araçta yapacağı şey daha fazla güç ve daha düşük ağırlık... Çünkü 13.8sn lik 0-100 performansı vasat bir hızlanmayı gösteriyor. Açıkcası çoğu şartta yetiyor ama araç sollamalarda ya da dur basayım da şunu geçeyim dediğinizde dumur olabilirsiniz.
  Tabi bu güç artışını 2litre dizelle yaparsa fiyatı vergisi tavan yapar. Fiyat minimum 140bine çıkar. 1.6 turbo levorg motoru olsa yine fiyat artar. Yakıt da aynı şekilde...
  Yapılacak en mantıklı çözüm daha verimli 1.6 motor; mesela 135 hp olsa. Şanzıman da verimli bir 6 ileri manuel.
  Ağırlık da bir şekilde 50-60 kg hafiflerse. 0-100 10-11 sn olur.. O zaman keyif veren az yakan uygun fiyatlı ve de çok satan bir Subaru ortaya çıkar.
  https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/xvkph1z5gfltnqqohkup.jpg

  Subaru XV kullanıcı yorumları resim


 • "Sanırım Yurtdışından 2 litre dizeli de siparişle getirebiliyorlar. Mesaj attım dönüş bekliyorum. " demiştim.

  Cevap: Markamıza ve ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  XV model aracımız, sadece 1.6 atmosferik benzinli motor ile satışa sunulmaktadır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.
Etiketler : suv otomobil japon subaru

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Subaru XV Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Subaru XV yorum, Subaru XV hakkındaki görüşleri incelemeleri, Subaru XV kullananların fikirlerini Subaru XV nedir? nasıldır? Subaru XV kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.