Sabah Gazetesi Yorumları

Sabah Gazetesi yorumları
Kullanıyorum Beğen

Sabah Gazetesi Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Sabah Gazetesi yorum, Sabah Gazetesi hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Sabah Gazetesi nedir? nasıldır? Sabah Gazetesi kullanan var mı? alınır mı? Sabah Gazetesi tavsiye eder misiniz? Sabah Gazetesi şikayetlerini ve Sabah Gazetesi sorularına cevaplar içerir.
Sabah Gazetesi için İlk Yorum Yazan Sen Ol
Sabah Gazetesi için kullananlar daha yorum yazmamış. Kullanıyorsan sen de tecrübelerini bizimle paylaşabilir veya Sabah Gazetesi için kullananlara soru sorabilirsin.
0 Yorum

Son Kullanıcı Yorumları

 • milliyet.com.tr yorumları
  Tüm haber siteleri aynı oldu ya azcık son dakika haberi azcık futbol azcık da şu manken yok dedirtti tarzı haberler tamamdır. Amaç kaliteli yayın yapmak değil insanları aptallaştırıp bolca sitede tutmak. Herşeye yayın yasağı getiriyoruz ama bu sitelere bir denetleme olmuyor maalesef.
  isimsiz
 • dailymotion yorumları
  daily motion para kazanma nasıl oluyor. Youtube gibi bu site üzerindeki videolarımdan da para kazanabiliyor muyum? Bilen varsa anlatsın lütfen
  isimsiz
 • dailymotion yorumları
  Youtube benzeri streaming uygulaması. biraz daha haberlere yönelik içerikler daha fazla
  ironfist
 • milliyet.com.tr yorumları
  Milliyet gazetesinin web sitesi. haber sitelerinin standart formatlarından farklı olmayan bol reklamlı ve flaşlı artık değişmesi gereken bir dizayna sahip. spor haberleri neden skorer adı altında bilmiyorum ama her skorer tv videosundaki reklamlardan artık birşey izleyesim gelmiyor.
  sismolog
 • Milliyet yorumları
  eskiden gazetelerde okumaya değer daha düzgün yazılar olurdu
  zamazing
 • Milliyet yorumları
  uzun yıllardan beridir her sabah milliyet gazetesini okuyarak güne başlarım.
  anonim
 • Radikal Gazetesi yorumları
  dnr dan kitap aldım yanında radikal gazetesi hediye ettiler :)
  anonim