Renault Megane 3

Renault Megane 3 yorum, Renault Megane 3 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen 2

Renault Megane 3 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Renault Megane 3 yorum, Renault Megane 3 hakkındaki yorumları incelemeleri, Renault Megane 3 kullananların fikirlerini Renault Megane 3 nedir? nasıldır? Renault Megane 3 kullanan var mı? alınır mı? Renault Megane 3 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum
 • renault'un yaptığı en şık, kaliteli, hedefine ulaşmış eseridir. 1,5 dci 100 hp versiyonunun dolu olanını tavsiye ederekten, sınıfındaki araçlarla kıyaslandığında kalite/fiyat orantısı en iyi tutan modeldir.
  ön kapı kolları zaafı vardır, bir müddet sonra soyulmaktadır. mantıklı kullanımda şehir içinde 5,2 yakış ritmini tutturduğum, ani pedal hareketlerine kasasına göre çok iyi tepkiler vermektedir.
 • bende renault megan 1.5 dci dynamıc 80 bg 2006 modeli var, 4 seneden beri kullanmaktayım ve arabamın tüm özelliklerini ve üstün ve zayif özeliklerini çok iyi biliyorum bu yüzden sizinle paylaşmak istiyorum ..ilk olarak aracımdan çok memnunum en önemli üstün özelliği yakıt, şehir içi 100km/5,5 lt şehir dışı 100km/4,2 bu oranları bizzat uygulamalı olarak buldum, motor beygiri ilk etapta düşük olarak algılanabiliyor ama kullanındığında farkediliyor 80 bg bence bu araç için yeterli 185 tork gayet yeterli özellikle yokuşlarda çıkarken tıkanmadan rahatlıkla çıkmaktadır bunadan önceki aracım opel vectra 1.6 motor versiyonuydu ve bu araç ile özellikle yokuşlarda çıkarken çok zorlanarak çıkmaktaydım, megane yol tutuşunda zayıf noktası özellikle virajlara hızlı girdiğinizde savurmaktadır yani yoldan çıkabilirsiniz dikkatlı girmek gerekiyor virajlara bide araç 170 km hızdan sonra fazla güven vermiyor, kapılarda kapatırken çat diye ses geliyor sıfır aracındada aynı ses gelmektedir aslında renault un tüm modellerinde aynıdır bu ses, araç çok keyifli bir araç üstün özellileri daha ağır basmaktadır, megane almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim...
  06-02-2011
 • aracaı kötülemek için söylemiyorum ancak ön çamurluklar plastik yoğurt kabı gibi .allah göstermesin kaza durumunda yandan aldığınız darbelerde güvensiz aracın tek artısı fiyat ve yakıt tüketimi
  13-02-2011
 • megane kesinlikle fluence den daha şık duruyor. keşke kasa değişmeseydi
  01-03-2011
 • bencede megane 2 fluence çok daha şık