Passat mı superb mi

passat mı superb mi yorum, passat mı superb mi yorumları
Kullanıyorum Beğen

Passat mı superb mi Yorumları

Bu sayfa passat mı superb mi yorum, passat mı superb mi hakkındaki yorumları incelemeleri, passat mı superb mi kullananlar, değerlendirmeleri passat mı superb mi nedir? nasıldır? passat mı superb mi kullanan var mı? superb passat karşılaştırması,passat yerine superb,superb mi passat mı?en iyi d segmenti alınır mı? passat mı superb mi tavsiye eder misiniz? passat mı superb mi şikayetlerini ve passat mı superb mi sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
 • şirket için filo kiralayacağız ikisi arasında kaldık. sizce hangisi daha mantıklı bir seçim olur yıllık 30bin km limitli kullanacağız.
  beyimbilir 22-05-2016 22:22:05
 • ikisi de değil
  ironfist 04-09-2016 13:42:42
 • Siz daha iyi bilirsiniz ama bu tarz seçimlerde şirket politikası da önemli. Yani VW nin genel iyi imajı avantaj olabilir. Ama son döenmde yaşadığı emisyon krizi sorun olabilir mesela çevre ile igligi bir firmasınızdır o zaman superb uygun.

  İki araç da birbirine yakın araçlar. İşçilik mazleme kaliteleri dizellerin güç rezervleri vs... yakın araçlar. Yapılan testlerde Superb genelde 1.geldi ve açıkcası benim de izlenimlerim Superb'den yana. Passatın bana göre tek artısı gerçekten çok başarılı yol tutuşu. Onun dılındaki her alanda özellikle de iç mekan genişliklerinde Superb önde.
  galerici27 25-05-2016 00:49:14
 • Skoda zaten vw nin. Ben Almanya'da yaşıyorum ve vw kullanicisiyim. Bu gas skandalından sonra arabamı servise çağırdılar yaptıkları işlemden sonra aracın yakıt tüketimi neredeyse 2 litre arttı tavsiye etmiyorum vw yi
  isimsiz 18-04-2017 04:08:56