Passat mı superb mi

passat mı superb mi yorum, passat mı superb mi kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Passat mı superb mi Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa passat mı superb mi yorum, passat mı superb mi hakkındaki yorumları incelemeleri, passat mı superb mi kullananların fikirlerini passat mı superb mi nedir? nasıldır? passat mı superb mi kullanan var mı? alınır mı? passat mı superb mi tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • şirket için filo kiralayacağız ikisi arasında kaldık. sizce hangisi daha mantıklı bir seçim olur yıllık 30bin km limitli kullanacağız.
  • ikisi de değil
    ironfist 04-09-2016
  • Siz daha iyi bilirsiniz ama bu tarz seçimlerde şirket politikası da önemli. Yani VW nin genel iyi imajı avantaj olabilir. Ama son döenmde yaşadığı emisyon krizi sorun olabilir mesela çevre ile igligi bir firmasınızdır o zaman superb uygun.

    İki araç da birbirine yakın araçlar. İşçilik mazleme kaliteleri dizellerin güç rezervleri vs... yakın araçlar. Yapılan testlerde Superb genelde 1.geldi ve açıkcası benim de izlenimlerim Superb'den yana. Passatın bana göre tek artısı gerçekten çok başarılı yol tutuşu. Onun dılındaki her alanda özellikle de iç mekan genişliklerinde Superb önde.
    galerici27 25-05-2016
  • Skoda zaten vw nin. Ben Almanya'da yaşıyorum ve vw kullanicisiyim. Bu gas skandalından sonra arabamı servise çağırdılar yaptıkları işlemden sonra aracın yakıt tüketimi neredeyse 2 litre arttı tavsiye etmiyorum vw yi