Opel mokka

opel mokka yorum, opel mokka kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen 3

Opel mokka Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa opel mokka yorum, opel mokka hakkındaki yorumları incelemeleri, opel mokka kullananların fikirlerini opel mokka nedir? nasıldır? opel mokka kullanan var mı? alınır mı? opel mokka tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum
  • Opel Türkiye'nin 4x4 SUV modeli
  • Opel Mokka 1.6 cdti at6 Kullandığım en ekonomik suv. hem 4*4 olup sadece 6 litre ortalama yakalayabildiğim tek suv hatta dizel focus otomatiğim bile 7 litre civarı yakıyordu. Mokka genel olarak bakıldığında alıcısının memnun edecek bir araç sürüşü sessiz tok hissi olması güzel çukurları çok iyi geçiyor, sessiz sedasız gidiyor. Motoru 1.6 dizeller içinde en güçlüsü 136 beygir gücünde. Şanzımanı sonradan devşirme manuelden otomatik yapılanlar gibi değil. Hiç sarsmıyor hissettirmeden vites geçişi yapıyor. 6 ileri tam otomatik vites ve yokuşta geri kaçırmayan güven veren bir vites sistemi. Kesnilikle kullanıdığım en iyi araç eşe dosta gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim bir suv.
  • Mokka süspansyonu içeri fazla ses alıyordu 0 bir opelde beklemiyordum. Onun dışında içi malzemeleri donanımına göre iyi fiyatlı bir suv.
  • Ön koltuk alanı çok rahat. Görüş açıları normal bir araca göre çok iyi ve koltuklar hem geniş, hem yüksek.