Opel İnsignia Gran Sport

Opel İnsignia Gran Sport yorum, Opel İnsignia Gran Sport yorumları
Kullanıyorum Beğen

Opel İnsignia Gran Sport Yorumları

Bu sayfa Opel İnsignia Gran Sport yorum, Opel İnsignia Gran Sport hakkındaki yorumları incelemeleri, Opel İnsignia Gran Sport kullananlar, değerlendirmeleri Opel İnsignia Gran Sport nedir? nasıldır? Opel İnsignia Gran Sport kullanan var mı? 2018 insignia,opel insignia grand sport alınır mı? Opel İnsignia Gran Sport tavsiye eder misiniz? Opel İnsignia Gran Sport şikayetlerini ve Opel İnsignia Gran Sport sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • Dingil mesafesi 9 cm daha uzun. Dolayısıyla içi çok daha ferah. Aynı zamanda motor ve donanıma göre ortalama 150-200kg kadar hafifleyen liftback tarzında yeni İnsignia yani İnsignia B geliyor.
    2017 sonu gibi satışa sunulacak.
    SSSOY 03-11-2016 11:44:46
  • Almanyada kullandığımız onstar sistemi Türkiye de çalışmıyor.çalışsaydı lastiğin patlasa, kaza yapsan,rotayı kaybetsen her şeyi tek tuşa basıp canlı olarak onstar danışmanına sorabilme imkanın oluyordu. Sistem üzerinden araca ait bilgiler konum bilgisi vs... gözüküyor. Güvenlik donanımı olarak bile önemli bir yere sahip. Yeni insignia çok kaliteli bmını beğenmedimir üretim. içi dışı bir opelle alakası yok vw den aşağı kalmaz. bir tek arka tasarımını beğenmedim.....
    isimsiz 02-08-2017 00:06:39
Etiketler : Otomobil Opel D segmenti