Nissan Skystar

Nissan Skystar yorum, Nissan Skystar yorumları
Kullanıyorum Beğen

Nissan Skystar Yorumları

Bu sayfa Nissan Skystar yorum, Nissan Skystar hakkındaki yorumları incelemeleri, Nissan Skystar kullananlar, değerlendirmeleri Nissan Skystar nedir? nasıldır? Nissan Skystar kullanan var mı? skystar,skaystar,sky-star alınır mı? Nissan Skystar tavsiye eder misiniz? Nissan Skystar şikayetlerini ve Nissan Skystar sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
  • Bağ bahçe kullanımı yoksa büyük araç olsun havam olsun diye alınacak araç değil. İçine binince sanki x-trail'e binmiş gibi hissettirir. Yani nissan bayine gidip içine binince bi şey zannedersiniz kanmayın. Bozuk yolda bi sürün arka koltuklarına bi geçin.....

    Arka koltuklar dar ve dik kesinlikle uzun yol yapılmaz. 1 ton yük taşıyabilecek yapıda olsun diye arkası makaslı yay olduğundan sürekli zıplar seker. dizelin yüksek torkuyla beraber sürekli arka patinaj ve kayma tedirginliği yaşatıyor. Biz arka çamurluklara kum torbaları koyup kullanıyorduk. Sekme azalıyor virajlarda güven veriyordu. Transit connect falanda çoğu zaman benzer işleri çok daha konforlu yapabilir. Yani bagaja kütükler koyup dağ bahçede kullanılmayacaksa gerek yok uzak durun.
    isimsiz 02-08-2017 09:19:40