Nissan Pulsar

Nissan Pulsar yorum, Nissan Pulsar kullananlar
  • Nissan Pulsar 1.5 Dci 110 hp test sürüşü yapmış biri olarak öncelikle bayideki ilk izlenimim sanki içine oturunca 2010 model büyük bir araçta gibi hissettirmesi oldu. Ne yani 2016 yeni bir Nissan mı bu dedirtiyor iç mekan. Özellikle ön göğüs simsiyah donuk eski bir qashqai içi gibi.Ama özellikle aracın arka koltukları acayip ferah aracı kullanmaktan ziyade burada rahat rahat yolculuk yapmak daha keyiflidir sanırım.

    Arac hareket etmeden önce göstergeleri fena da değilmiş dedirtiyor. Meşhur selamlamayı yapıyor. Tasarımları şık sade. Aracın ferah kabinini darbeleri hiç ses çıkarmadan emen amortisörlerin destekleyeceğini daha bayi çıkışındaki çukurlu ve kasisli alanı geçerken farkettim. Gerçekten amortisörler sessiz ve konforlu.

    Düz yola çıkınca motor gayet güzel devirlenerek rahatca 130 a çıkarttı Pulsarı. Zaten motor önceden kullandığım 1.5 fluence motoruyla aynı olduğundan çok da farklı hissettirmedi ama vites oranları fluence e göre çok daha uzun.100km/s ile 1700d/d ve 6 viteste sadece 2200devirde 130'la gidebiliyor olması hem sıfır motor sesi hem de yüksek hızda ekonomi sağlıyor. Bu da konfora destek veriyor.

    Bu araç demode iç mekanına rağğmen kendini sevdirdi. Uzun yol için gayet keyifli bir araç olabilir. Test sürüşü ortlaması 7 litre ama gazlamalı bir sürüşe göre yine de iyi bir değer. Nissan Pulsar alınır arkadaş ben sevdim. Fiyatı da rekabet ettiği rakiplerine göre uygun. Bu arada ilk yazmam gerekeni son yazıyorum aracın tanıdık visia ve tekna donanımına ek olarak N-tec üst donanımı da var. Visia gerçekten boş kalıyor. Nissan Connect Multimedya sistemi, Navigasyon 5.8 ekran, oto farlar, anahtarsız giriş,16 alaşım jant gibi şeyler bu donanımda yok. Ama 59bin lrialık fiyatı düşündüğünüzde olmasa da olur dedirtebilir.

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Nissan Pulsar Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Nissan Pulsar yorum, Nissan Pulsar hakkındaki görüşleri incelemeleri, Nissan Pulsar kullananların fikirlerini Nissan Pulsar nedir? nasıldır? Nissan Pulsar kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.