Nissan GT-R R35

Nissan GT-R R35 yorum, Nissan GT-R R35 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Nissan GT-R R35 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Nissan GT-R R35 yorum, Nissan GT-R R35 hakkındaki yorumları incelemeleri, Nissan GT-R R35 kullananların fikirlerini Nissan GT-R R35 nedir? nasıldır? Nissan GT-R R35 kullanan var mı? GTR,r-35,r 35,skyline,nismo,track edition alınır mı? Nissan GT-R R35 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
3 Yorum
 • Yeni 911 ya da R8 de çok iyi araçlar ama GT-R ilk çıktığından beri bir japon mucizesi olarak tahtını koruyor. En keyifli 2017 GT-R videosu.
 • Godzilla lakaplı müthiş mühendislik, zeka,tecrübe barındıran araç. 4x4 sisteminin işleyişi bile R35'e hayran olmaya yeter.

  Bu yıl yeni kasası satışa başladı ama ilk kasa 2007'den beri o kadar çok geliştirildi ve aracı kusursuzlaştırmak için o kadar ince ve yoğun çalışıldı ki artık yurtdışı basında espri konusu bile olmuştu.
  Örneğin viraj dengesini bir nebze daha mükemmelleştirmek için sağ amortisör ayarları değiştirilmişti. (Çünkü sağ koltuk boşken mükemmel denge sağlanamıyordu vb...) Bunun gibi onlarca detay güncelleme aracı daha da mükemmel hale getirdi.

  Gerçek bir pist canavarı. Tur zamanı arabası.
  Aynı zamanda 4 kişilik, bagajı geniş, ama aşırı da sert.
 • 2017 GT-R - İlk yerli inceleme videosu Doğan Kabak ve Ümit Erdim den geldi. Kendilerine buradan çok selamlar, saygılar...
 • Paylaşım için teşekkürler ama yanlış anlaşılma olmasın, GT-R yeni kasa yani 2017 değil ilk kasanın son versyonlarından.