MERCEDES G SERISI

Mercedes G Serisi yorum, Mercedes G Serisi kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Mercedes G Serisi Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Mercedes G Serisi yorum, Mercedes G Serisi hakkındaki yorumları incelemeleri, Mercedes G Serisi kullananların fikirlerini Mercedes G Serisi nedir? nasıldır? Mercedes G Serisi kullanan var mı? alınır mı? Mercedes G Serisi tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
3 Yorum
  • Lüks araç tamiri yapan bir ustanın söylediğine göre malzeme ve dayaniklik yönünden en iyisi buymuş..
  • Ankaradaki bayide inceledim dışı başka içi başka bir araç.Dıştan 50 yıllık içi, döşemeleri konforu koltukları muhteşem. Ama ön camın 90 derece dik yapısı dışının eski havasını içeri direk yansıtıyor.

    Satış görevlisi aracı anlatırken buradan duvarı yıkıp çıkabilir yorumu yaptı ki sallamıyor yapar:) Araçtan tamamen sağlamlık hissi fışkırıyor. Amortisör strokları çok çok fazla yani yukardaki fotoğrafta da görüldüğü üzere tekerlekler her daim yerle temasta.

  • Sırf imaj olsun diye üretilen Mercedes modeli. Yoksa bu ağırlık, yükseklik, tasarım ve rüzgar direnciyle kesinlikle tüm rakiplerinden geride kalıyor. Hatta çok güçlü motorları ve özel amortisör tasarımları olmasa ne yolda durabilecek ne de 160 bile yapabilecek hali yok.