Mercedes G Serisi

Mercedes G Serisi yorum, Mercedes G Serisi yorumları
Kullanıyorum Beğen

Mercedes G Serisi Yorumları

Bu sayfa Mercedes G Serisi yorum, Mercedes G Serisi hakkındaki yorumları incelemeleri, Mercedes G Serisi kullananlar, değerlendirmeleri Mercedes G Serisi nedir? nasıldır? Mercedes G Serisi kullanan var mı? alınır mı? Mercedes G Serisi tavsiye eder misiniz? Mercedes G Serisi şikayetlerini ve Mercedes G Serisi sorularına cevaplar içerir.
3 Yorum
 • Lüks araç tamiri yapan bir ustanın söylediğine göre malzeme ve dayaniklik yönünden en iyisi buymuş..
  isimsiz 05-12-2016 08:41:36
 • Ankaradaki bayide inceledim dışı başka içi başka bir araç.Dıştan 50 yıllık içi, döşemeleri konforu koltukları muhteşem. Ama ön camın 90 derece dik yapısı dışının eski havasını içeri direk yansıtıyor.

  Satış görevlisi aracı anlatırken buradan duvarı yıkıp çıkabilir yorumu yaptı ki sallamıyor yapar:) Araçtan tamamen sağlamlık hissi fışkırıyor. Amortisör strokları çok çok fazla yani yukardaki fotoğrafta da görüldüğü üzere tekerlekler her daim yerle temasta.

  isimsiz 17-01-2017 14:17:34
 • Sırf imaj olsun diye üretilen Mercedes modeli. Yoksa bu ağırlık, yükseklik, tasarım ve rüzgar direnciyle kesinlikle tüm rakiplerinden geride kalıyor. Hatta çok güçlü motorları ve özel amortisör tasarımları olmasa ne yolda durabilecek ne de 160 bile yapabilecek hali yok.
  isimsiz 17-01-2017 14:18:22
Etiketler : Suv Mercedes Otomobil