Mercedes A Serisi 2.Nesil

(1)
Mercedes A Serisi 2.Nesil yorum, Mercedes A Serisi 2.Nesil yorumları
Kullanıyorum Beğen

Mercedes A Serisi 2.Nesil Yorumları

Bu sayfa Mercedes A Serisi 2.Nesil yorum, Mercedes A Serisi 2.Nesil hakkındaki yorumları incelemeleri, Mercedes A Serisi 2.Nesil kullananlar, değerlendirmeleri Mercedes A Serisi 2.Nesil nedir? nasıldır? Mercedes A Serisi 2.Nesil kullanan var mı? 2005 mercedes a,w169 alınır mı? Mercedes A Serisi 2.Nesil tavsiye eder misiniz? Mercedes A Serisi 2.Nesil şikayetlerini ve Mercedes A Serisi 2.Nesil sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
  • İlk nesle göre 4.5 cm genişleyip 23 cm uzadı ama hala 383cm uzunluğuyla b segmenti boyutlarında. Fakat her ne kadar b segmenti gibi gözükse de artık onu bir Focus rakibi olarak görebiliriz. Çünkü iç mekan genişliği ve artık ön konsolun dönemin E serisini aratmayan kalitesiyle çok daha olgun bir tarz ve yapıda ki B segmenti araçlarla dış uzunluk haricinde pek de karşılaştırılabilir bir yapısı yok.
    Link

    Mercedes ilk serisindeki kötü imajı w169 kodlu bu seriyle kırmak istemiş. (İlk serinin sevimli fakat Mercedes'e aykırı iç mekanı) Link Fakat bunu malzeme kalitesini arttırararak değil dış tasarımını tamamen değiştirerek sağlayabilirdi ki nitekim 3. ve 4.nesiller bu mantık çerçevesinde klasik a serisi tarzından uzaklaşarak ancak bu amaca ulaşabildi.
    elise111s 14-05-2018 01:50:55