Kullananlar.com Yorumları

(1)
kullananlar.com yorumları
Kullanıyorum 3 Beğen 5

Kullananlar.com Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa kullananlar.com yorum, kullananlar.com hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, kullananlar.com nedir? nasıldır? kullananlar.com kullanan var mı? alınır mı? kullananlar.com tavsiye eder misiniz? kullananlar.com şikayetlerini ve kullananlar.com sorularına cevaplar içerir.
6 Yorum

 • Aşağıdaki kullanım koşullarına uyan üyelere sahip fikir paylaşım sitesidir.  1. Kullananlar.com eklenen içeriklerin ve onun hakkındaki tüm yorumların yine kullanıcılar tarafından oluşturulduğu tamamen özgür ve ücretsiz bir sosyal paylaşım platformudur.

  2. Site yöneticileri 'saygı ve sevgi' çerçevesi içerisinde görmediği tüm içerik ve üyelikleri yayından kaldırma hakkına sahiptir. Kullanıcılar iletişim forumunu kullanarak site kurallarına uymadığını düşündükleri içerikleri site yönetimine bildirebilirler.

  3. Yazarlar kendi yazdıkları içeriklerden sorumludur, kullananlar.com yöneticileri yazılanların içeriklerinden dolayı sorumlu tutulamaz.

  4. Kullananlar.com'a üye olan her birey yorum ekleme ve başlık açma hakkına sahiptir. Çaylak, çekirge gibi puanlama esasına dayalı bir yazarlık hakkı kazanma sistemi yoktur. Sitenin işleyişine yardımcı olması için bazı kullanıcılara moderatörlük yetkisi verilebilir.

  5. Aynı ürün için birbirine yakın farklı başlık açılması istenmez, bu durumda içerikler site yöneticileri tarafından orjinal başlık altına taşınabilir.

  6. Başka siteler kaynak göstererek site içeriklerinden alıntı yapabilirler.

  7. Üyeliksiz girişler isimsiz adı altında toplanır, moderatörlerin onayından sonra yayına alınır.

  8. Site yönetimi kullanım koşullarını zaman içerisinde haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.


  tarafından tarihinde
 • Kesinlikle faydalı bir site olmuş. içerisi kullandıkça dolar umarım yapanları tebrik ediyorum...gdgt ile ekşi arası bir karışım olmuş inşallah sağa sola fazla reklam almaz
  tarafından tarihinde
 • pratikliğini ve amacını sevdiğim websitesi.herkes katkı yapsın daha da çabuk büyüsün...
  tarafından tarihinde
 • Sürekli kendini yenileyen bir iste. Yeni arayüzü bence gayet başarılı
  tarafından tarihinde
 • Kullananlar.Com harika ötesi bir site kurmuşsunuz. Umarım dolar taşarsınız :D bizler de faydalanırız kullananların yorumları çok önemli !! :*
  tarafından tarihinde
 • 5 / 5
  Cok Basarili buldugum site. Sadece kullanicilarin yorumlarindan olusan bir platform oldugundan uyeler icini doldurdukca daha da anlamli bir site haline geldi.
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

 • Spotify yorumları
  türkiye ofisini kapatan firma. maalesef kaliteli hizmetler dünyada karşılaşmadıkları kadar fazla vergi ve patent hakları konusunda duvara tosladıklarından bir bir geri çıkıyorlar. Türkiye için üzücü bir durum. Hizmet hala devam ediyor ama eksisi kadar türkiyeye yatırım yapmayacaklar sanırım. Populer dünya müziklerini...
  colombus
 • Instagram yorumları
  istagram da gönderinin altında bişi var o ismi nasıl değiştirim
  isimsiz
 • Facebook yorumları
  Merhabalar, HEPİMİZ MUHABİRİZ adlı bir grubumuz var 02.07.2017 tarihinde kuruldu ve 2. günde 1000 üyenin üzerine çıkıldı. Amaç: Türkiyenin tüm il, ilçe, kasaba ve köylerinden üyeler edinerek Türkiyenin her yöresinden anı anına güzel paylaşım haberleri temin etmek. herkesi muhabirliğe soyunduruyoruz büyürken sizleri...
  isimsiz
 • Spotify yorumları
  deezerin bedava verdiği chrome cast hizmetini premiumda vererek kendinden soğutan app
  isimsiz
 • Spotify yorumları
  reklamların süresi uzadıkça uzuyor. telefondan artık sadece karışık olarak şarkı dinlenebiliyor. antipatik olmaya başladı. Hala lyrics kısmını tekrar eski haline de getiremediler
  isimsiz
 • markafoni yorumları
  alışveriş çılgınlığı furyasına girip sonradan aşırı rekabetten tr den çekilme kararı alan firma
  isimsiz
 • Hizlial.com yorumları
  hala nasıl site ayakta duruyor şaşırıyorum.
  parabolik
 • whatsapp yorumları
  su snap olayini sacma sekilde programa dahil eden uygulama. gereksiz karmasa yaratti. sadeligi bozmanin anlami yok
  isimsiz
 • Yemeksepeti.com yorumları
  karlı havalarda kullanılmaması gereken uygulama kesinlikle gecikiyor gelmiyor. Ama yemeksepetinin de suçu yok tabi. Bence o günlerde direk restoranları kapatsalar daha sağlıklı olacak
  isimsiz
 • Spotify yorumları
  Artık rakibi yok denebilir. lossless yayın da yaparsa diğer rakiplerini de geride bırakır. Offline dinleme premiumun en önemli özelliği. Kesinlikle tavsiye ederim.
  isimsiz
 • Google analytics yorumları
  artık uzmanı değilsen bibok anlamadğın site eskiden ne güzel hitler vardı yetiodu. şimdi dıdısının dıdısı hemençıkma oranı yok dönüşüm oranı yok dönüşümün ekran çözünürlüğne oranı falan tamamen hastalık haline gelmiş durumda. tabi düzgün okursan işe yarar o ayrı..
  isimsiz
 • Hepsiburada.com yorumları
  çook kazık bulduğum alışveriş sitesi
  isimsiz
Kullananlar.com Kullananlar : papa ironfist socrates
Kullananlar.com Beğenenler : papa devrimpakkan yavuzbektas ironfist socrates