Kodak EasyShare M580

 • daha hiç birşeye bakmadan ne yorumu yapmamı istiyorsunuz?
  25-04-2011
 • kodak easyshare m580 dijital kamera : eastman kodak company easyshare serisinin yeni modeli kodak easyshare m580 ile facebook, kodak gallery, flickr ve youtube gibi paylaşım sitelerinde fotoğraf ve video paylaşımını ya da e-mail ile gönderilmesini tek bir tuş basımı kadar basit hale getiriyor. akıllı çekim'den yüz algılama teknolojisine ve hd kalitesinde fotoğraf ve video çekimine kadar zengin kullanım özelliklerini bünyesinde barındıran kodak easyshare m580 fotoğraf çekim deneyimini anında paylaşıma çeviriyor. ince ve zarif çizgilere sahip olan kodak easyshare m580 faklı renk seçenekleri ile birlikte geliyor
  kodak m580 dijital kamera paylaşım butonu
  kodak görüntülerin paylaşımını mümkün olabildiğince basit ve özel hale getirmek için kamerada bulunan entegre etiketleme özelliğini geliştirmiş. kamera üzerinde bulunan share (paylaş) butonu kullanıcıların internet sitelerine ve paylaşım ağlarına yükleyecekleri dijital fotoğraf ve video görüntülerini daha kamera bünyesindeyken kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlıyor. kullanıcılar böylece fotoğraflarını facebook, kodak gallery, flickr ve youtube gibi sosyal iletişim sitelerine tek bir tuşa dokunarak yükleme yapabiliyorlar.


  kodak easyshare m580 kolay fotoğraf paylaşımı
  kodak dijital kayıt ve cihazları pazarlama başkan yardımcısı phil scott: "insanların her zamankinden daha çok online paylaşımı tercih ettikleri bir dünyada kodak olarak bu işlemleri olabildiğince basit ve sade hale getirmeyi arzuluyoruz. kodak easyshare m580 fotoğraf makinesinde görüntüleri etiketlemek için kodak share butonuna basmanız yeterli. ardından bir bilgisayara bağlandığınızda bu görüntüler favori paylaşım sitelerinize otomatik olarak yükleniyor. yeni kodak easyshare m580 dijital fotoğraf makinesini kullanıcıların kendileri açısından özel anlarını diledikleri zaman, diledikleri yerde ve diledikleri şekilde kolaylıkla ve daha sezgisel kullanım yapısı ile paylaşabilmeleri için tasarladık
  kodak easyshare m580 dijital kamera yüz algılama teknolojisi

  kodak easyshare m580 dijital fotoğraf makinesinde bulunan kodak'ın yeni yüz algılama teknolojisi sayesinde kullanıcılar diledikleri fotoğrafı kolaylıkla bulabilirken akıllı çekim teknolojisi aracılığıyla da çekim ayarları konusunda kafa yormaya gerek kalmadan her türlü farklı ortamda mükemmel fotoğraflar çekebiliyorlar.


 • benimkisi yorumdan ziyade soru olacak,makinayı şarja taktığımda çok uzun zaman olmadan kısa sürede aşırı bir ısınma oluyor,şarjdan çıkarıp makinayı açtığımda aşırı ısınma nedeni ile kapatılacak uyarısı verip kapanıyor. bu bana biraz anormal geldi sizce sebebi ne olabilir başına gelen var mı acaba?
 • haaa bu arada makinam kodak m580 yeni aldım.
 • güzel üründür kesinlikle tavsiye ederim
Etiketler :

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen
Bu sayfayı ilgilenen arkadaşlarınla paylaş

Kodak EasyShare M580 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Kodak EasyShare M580 yorum, Kodak EasyShare M580 hakkındaki görüşleri incelemeleri, Kodak EasyShare M580 kullananların fikirlerini Kodak EasyShare M580 nedir? nasıldır? Kodak EasyShare M580 kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.