Jaguar F-Pace

Jaguar F-Pace yorum, Jaguar F-Pace kullananlar
  • Anahtarın yanında bir de plastik bileklikle satılan araç. Siyah şık bileklik içinde pil içermeyen bir chip barındırıyor ve aracı bu bileklikle açıp kilitleyebiliyorsunuz. Mesela plaja tek başınıza giderken sağa sola bırakamadğınız anahtar yerine böyle bir çözümünüz olması çok iyi.
  • Tasarımı büyük jantlarla ve özellikle r-sport paketle muhteşem.
  • En dinamik premium suv. Virajı direksyonu spor bir araçtan farklı değil.
  • İçi şık ama alt gözden uzak taraflarda malzemeler kalitesiz. özellikle ön koltukların arasındaki alanda kullanılan plastikler çok kalitesiz.
  • İçine bindiğinizde ben önce arkasını merak ederim ilk dikkatimi çeken arka koltukların yanındaki cam açma kumandasına benzer düğme oldu. Koltuk sırtlık ayarını bu düğme ile elektrikli olarak yapabiliyorsunuz. Vay be...
  • Yanına yaklaşıp içini dışını inceleyince ne kadar hayvani olduğunu anlıyorsunuz. Bagajı da ( tam boy yedek lastik yoksa ) devasa. (Ben tam boy lastiksizinin bagajını görmüş oha demiştim. Ama tam boy yedek lastikle internet fotoğraflarından gördüğüm kadarıyla bagajda iğrenç bir çıkıntı oluşmuş.
  • Sportif Fordlarda çok sevdiğim virajda gazdan çekince burnun içeri girmesi durumu F-Pace'de de fazlasıyla var. Bu hem aracın doğası hem de tork vektörleme gibi çalışan 4x4 sisteminden kaynaklı sanırım. Yani bir viraja daha gözü kara girebiliyorsunuz. Baktınız araç dışa açılacak gazdan biraz çekip hızla çizgisine döndürebiliyorsunuz. Üstelik direksyon komutları inanılmaz direkt. İnanması zor ama bir Boxster gibi. Tüm bu sportif özellikler bir yana 22 inç jantlara rağmen sürüşü sert değil tam aksine yumuşak darbe emişi çok sofistike. Jantlar 22 ama yanak kalınlıkları birçok rakip suvdan x5 range vb fazla.
Etiketler : suv otomobil jaguar

Jaguar F-Pace Kullananlar

Jaguar F-Pace Beğenen Kullanıcılar

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Jaguar F-Pace Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Jaguar F-Pace yorum, Jaguar F-Pace hakkındaki görüşleri incelemeleri, Jaguar F-Pace kullananların fikirlerini Jaguar F-Pace nedir? nasıldır? Jaguar F-Pace kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.