Hyundai Genesis Coupe

Hyundai Genesis Coupe yorum, Hyundai Genesis Coupe yorumları
Kullanıyorum Beğen

Hyundai Genesis Coupe Yorumları

Bu sayfa Hyundai Genesis Coupe yorum, Hyundai Genesis Coupe hakkındaki yorumları incelemeleri, Hyundai Genesis Coupe kullananlar, değerlendirmeleri Hyundai Genesis Coupe nedir? nasıldır? Hyundai Genesis Coupe kullanan var mı? drift alınır mı? Hyundai Genesis Coupe tavsiye eder misiniz? Hyundai Genesis Coupe şikayetlerini ve Hyundai Genesis Coupe sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
  • İlk çıktığında özellik ve performansına göre fiyatı gayet uygundu. Tasarımı zaten görüldüğü üzere çok başarılı.

    Sürüşü hakkında söyleyebileceklerim çok çok ahım şahım şeyler değil ama bi kere arkadan çekişli 210hp+ bir araç ne kadar keyifsiz olabilir. Yüksek torkla beraber ufak virazjları driftsiz dönmemek ayıp. Bunu otomatikte yapacaksanız zamansız vites değişimlerine dikkat etmek gerek ama manuele alırsanız hiç sıkıntı yok. Bu arada manuel mod orta üstü devirlerde vites düşürmüyor desem yeridir. Modası geçmiş bir şanzıman ve de yazılım var. Sıfır 100 benim 0-100km/s 6.7 saniye civarı standardı 8.2sn (otomatik). Turbo motor modifiyeye müsait. Rahatça 270hp mümkün.

    Motor sesi spor egsozla biraz iyileşiyor. Standardı ses kuru gürültü. Şu an 65 - 70bin TL'ye alınabilecek spor otomobillerin başında geliyor.
    Bowler 30-09-2016 09:39:28