Ford Kuga

Ford Kuga yorum, Ford Kuga yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 1

Ford Kuga Yorumları

Bu sayfa Ford Kuga yorum, Ford Kuga hakkındaki yorumları incelemeleri, Ford Kuga kullananlar, değerlendirmeleri Ford Kuga nedir? nasıldır? Ford Kuga kullanan var mı? alınır mı? Ford Kuga tavsiye eder misiniz? Ford Kuga şikayetlerini ve Ford Kuga sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
  • 2015 Selective cam tavanlı 1.5 150hp benzinliyi bir yıl kullandım.

    Eskisine göre özellikle daha sessiz olduğu hızlanınca farkediliyor. Yeni dikiz ayna tasarımı,büyük kapı fitilleri ve yatık ön camı ile rüzgar sesi epey azaltılmış. Konforu bildiğimiz Kuga yani çok iyi, yol tutuşu da özellikle uzun yolda muteşem gaz kesmeden girsem mi deyip hızla girdiğim virajlarda bile suv gibi hissettirmedi.

    1.6 ecoboost 150hp lik Kuga hem eco hem boost tabirlerinin hakkını verebiliyor. Ne çok yakıyor ne de yavaş kalıyor. Hatta hızlanması 150hpden çok daha iyi hissettiriyor. 0-100 10sn'nin hemen altı ve ortalama tüketimim sakin kullanımda ama şehir içinde 8.8 litre. Uzun yolda yol bilgisayarında 6 litrelerle seyehat etmek mümkün.Turbo araç olduğundan gazı kullanma tarzınız tüketimi çok etkiliyor. Maalesef bu araçta biraz gazı sakınarak kullanmanız gerekiyor. Yoksa 12-13 litre yakabiliyorsunuz. Açıkcası rakip değil ama Mercedes GLK 350cdi gibi dizel de olsa aşırı performanslı bir aractan biraz daha fazla yakıyor.(Onda ortalamam da 8.5 civarıydı) Tabi fiyat farkı çok fazla zaten dediğim gibi rakip değiller aslında.
    Mehmet_M 24-10-2016 14:33:03
Etiketler : Ford Suv Otomobil C_suv
Ford Kuga Kullananlar : Mehmet_M
Ford Kuga Beğenenler : Mehmet_M