Ford Galaxy

Ford Galaxy yorum, Ford Galaxy kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Ford Galaxy Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Ford Galaxy yorum, Ford Galaxy hakkındaki yorumları incelemeleri, Ford Galaxy kullananların fikirlerini Ford Galaxy nedir? nasıldır? Ford Galaxy kullanan var mı? galaxi,galaksi,galaxyi,galaksy alınır mı? Ford Galaxy tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • Yolcu koltuğu da masaj yapabilen otomobil. Hatta açıkcası bindiğim en iyi masajlı koltuk Galaxy'de diyebilirim.
  • Bu sınıfın lideri aslında ama 2litre motordan dolayı fiyatı fazla pahalı.
  • Araç Çok Güzel Çok Konforlu Ama 2 eli yok Gibi Birşey Bende Beyeniyorum 2 el Almak istiyorum Ama İnternette biraz arçtırma yaptım 10000 kişiden 1 bu araç ile ilgileniyor yedek parçaları inanılmaz pahalı ondan araç ülkemizde çok az olduğundan altarnatif yedek parçalar oluşmamış böyle bir araç istiyorum fakat son sahibi olmaktan çekiniyorum
  • Sahibinden de vardı bi ara takip ettiğim çok uzun zaman oldu geçen baktım hala duruyor. Açıkcası bende çok araştırdım. Çok beğendim,çok kaliteli,otomobilden iyi yol tutuyor, seri ve geniş konforlu ve az sorun çıkaran bir araç. 2.el sıkıntı olur tahminimce. Ama en az 10 yıl kullanılacaksa kesinlikle alınır.
    isimsiz 16-01-2017
  • yedek parça olarak ford galaxy 2000 tdi yürüyen takım genel itibari ile ford mondeo ve s-max ile aynı hatta motor ve elektironik aksamlar neredeyse aynı araçtırma yaptım yürüyen ve motor ile sıkıntı olacağını zanetmiyorum yedek parça olarak sıkıntı şu kaporta ile ilgili sorun çıkar birde camlar ile ilgili ise sıkıntılı.
Etiketler : ford otomobil mpv 7 kişilik