Ford Fiesta MK7

Ford Fiesta MK7 yorum, Ford Fiesta MK7 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Ford Fiesta MK7 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Ford Fiesta MK7 yorum, Ford Fiesta MK7 hakkındaki yorumları incelemeleri, Ford Fiesta MK7 kullananların fikirlerini Ford Fiesta MK7 nedir? nasıldır? Ford Fiesta MK7 kullanan var mı? Yeni kasa ford fiesta,yeni fiesta,2018 fiesta,7.nesil fiesta alınır mı? Ford Fiesta MK7 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum
 • 2017 Fiesta sanırım 2017 ortalarında satışa başlar. Çok daha uysal ve aerodinamik bir tasarımı var. Mk6'nın agresifliği yerini daha sempatik hatlara bırakmış. Sanırım içi ve bagajı da genişlemiş.İlk detaylı ön inceleme videosu 2 aralık 15 15'de yani şimdi Autocar tarafından yapıldı.
 • Yeni fiesta'nın ilk fotoğrafları ve videoları gelmeye başladı.
  Fiesta mk7 2017


  Ford Fiesta MK7 kullanıcı yorumları resim
 • Opsiyonel olarak Bang&Olufsen ses sistemi olan araç. Ama Türkiye'de bu opsiyonu koymazlar gibime geliyor.
 • Yurt dışı incelemelerinde yeni motorlar, yol tutuş, iç mekan kalitesinden övgüyle bahsedilmiş. Tek eksisi üst donanım paketleriyle alındığında çok yükselen fiyat etiketiymiş. Özet olarak tamamen yenilenen çok teknolojik yenilikçi ve kaliteli bir Fiestayla karşı karşıyayız.

 • Ford Fiesta MK7 kullanıcı yorumları resim

  8 hoparlörlü Bang Olufsenin ses kalitesi muhteşem. Ön konsol köşelerde yüksek frekanslı tweeterlar ortada Volvolarda sıkça gördüğümüz (fotoğraftaki ) Midrange yani orta frekanslı insan seslerine odaklı bir hoparlör, kapılarda 4 adet orta-alt frekanslı hoparlörler ve bagajda bir adet subwoofer....Toplam 675 wattlık keyif... Bu sınıfta bir ilk.