Ford Edge

Ford Edge yorum, Ford Edge kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Ford Edge Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Ford Edge yorum, Ford Edge hakkındaki yorumları incelemeleri, Ford Edge kullananların fikirlerini Ford Edge nedir? nasıldır? Ford Edge kullanan var mı? alınır mı? Ford Edge tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • Bu hafta içi Ford Edge test sürüşü yapacağım ve heyecanlanmıyorum değil. İlk kez TR'de satılacak bir model. Güzel bir donanımı 2litre 210hp çift turbo dizeli 1950kg lık boş ağırlığıyla koca bir dev beni bekliyor. Ford Edge fiyatı internet sitesinde yazmıyor onu da net öğrenip geleceğimden emin olabilirsiniz. Teknik olarak 210hpye göre vasat bir performansı var gözüküyor. Bakacağız Ford Edge inceleme ve yorumlarımı anlatırım.
  • Hocam sabırsızlıkla bekliyoruz. Özelllikle yenilikçi teknolojileri farklılık yaratan özellikler detaylıca yazarsan seviniriz. Hele bir de bi kaç fotoğraf ekleme şansın olursa tam süper olur.
    frtblt 19-10-2016
  • test sürüşü yalan oldu sanırım
    Commando 30-10-2016
  • 310binTL'den başlıyor. Fazla Amerikanvari düz ve kaba tasarımı incelikten yoksun. Güvenlik donanımları iyi ama rakiplerinden ayrıcalıklı olmadığı da kesin. Yaya algılama, şerit uyarı ve müdahele, levha okuma, dinamik led farlar, hava yastıklı arka emniyet kemerleri... Bir tek yastıklı emniyet kemerleri tüm rakiplerinde yok sanırım. Diğer dikkatimi çeken iki donanımı ise aktif gürültü önleme sistemi (araç içindeki yol lastik motor uğultularına zıt frekansta sesler üreterek. Uğultuyu nötrleme amaçlı bi sistem) ve değişken oranlı direksiyon. Edge'in bana göre pek bir albenisi yok.
Etiketler : ford suv otomobil