En iyi otomatik araba hangisi

en iyi otomatik araba hangisi yorum, en iyi otomatik araba hangisi kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

En iyi otomatik araba hangisi Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa en iyi otomatik araba hangisi yorum, en iyi otomatik araba hangisi hakkındaki yorumları incelemeleri, en iyi otomatik araba hangisi kullananların fikirlerini en iyi otomatik araba hangisi nedir? nasıldır? en iyi otomatik araba hangisi kullanan var mı? alınır mı? en iyi otomatik araba hangisi tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • otomatik arabalarda şanzuman çok önemli olduğundan dandiği cidden baş ağrıtabiliyor. çok arkadaşım ucuz otomatik araba alıp sonrasında satıp manuele geçti. bu konuda en iyi markalar nelerdir bilen var mı?
  • En iyi göreceli kavram. DSG en sportifi, klasik tork tam otomatikler en konforlusu ama yakıt genelde biraz fazladır, CVT en ekonomik olabiliyor çoğu zaman. BMW'deki 8 ileri ZF'ler çok başarılı BMW 320d 'de kullanmıştım hızlı,konforlu,ekonomik kusur bulamamıştım.
    isimsiz 10-10-2016
  • arkadaşım öncelikle neye göre fiyatın ne ona göre söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz. eğer iyi bir otomantik şanzuman istiyorsan audi ye gidiceksin. geçişler o kadar kusursuz ki araç asla devir hareketini sürücüye yansıtmıyor. fakat bir seviye aşağı insen passat bile bu konuda başarılı sayılmaz pedal kavraması senin ivme istediğindeki tepkisizliği araç sürme zevkini azaltıyor.
  • Otomatik alacaksan ya alman ya japon alacaksın, bide kullanmayı bileceksin.