Citroen C4 Cactus

Citroen C4 Cactus yorum, Citroen C4 Cactus yorumları
Kullanıyorum Beğen

Citroen C4 Cactus Yorumları

Bu sayfa Citroen C4 Cactus yorum, Citroen C4 Cactus hakkındaki yorumları incelemeleri, Citroen C4 Cactus kullananlar, değerlendirmeleri Citroen C4 Cactus nedir? nasıldır? Citroen C4 Cactus kullanan var mı? alınır mı? Citroen C4 Cactus tavsiye eder misiniz? Citroen C4 Cactus şikayetlerini ve Citroen C4 Cactus sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • Madem adımız garip bi şekilde Cactus, airbumplar da var neden aracımızın içinde de özgür davranmıyoruz diyen Citroen'in garip aracı.

    Airbump koruma plastikleri, tavanda bulunan sürücü hava yastığı, vites kolu yerine orta konsolda sadece D, R ve N düğmeleri bulunuyor.Orta konsoldaki büyük ekran klima, radyo ayarlarnı da içerdiğinden aslında kullanışlılığı azaltıyor. Daha doğrusu klimanın vs.. buradan ayarlanması pratik olmamış. Arka camlar panelvan ya da minibüslerdeki gibi kenarından hafiçe mandalla azcık açılabiliyor. Airbump testi için linkteki videoyu izleyebilirsiniz.

    Gerçekten de market arabalarının sıkça dokunabildiği hatta çarpabildiği şehir hayatında basit ama etkili bir çözüm olmuş. Diğer küük sınıf şehir içi araçlarında da yaygınlaşacağınıı umuyorum.
    isimsiz 05-10-2016 13:32:30
  • Tavanda bulunan yolcu hava yastığı yazacaktım. Üşenip de üye girişi yapmadan yazınca yorumu da silip düzeltemedim. Bu arada 1.2 2-vti etg5 şanzımanlı versyonun vitesi tam otomatik değil otomatikleştirilmiş manuel ve biraz sarsıntılı ve yavaş. 0-100km hızlanma süresi de 15.5 sn bilginize... Ama araç en ekonomik bnzinlilerden C4 cactus 1.2 atmosferik motorlu etg5 şanzımanlı bu aracın 5.5 litre ortalama tüketimi var.
    isimsiz 05-10-2016 13:37:51