Canon Eos M

Canon Eos M yorum, Canon Eos M kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 2

Canon Eos M Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Canon Eos M yorum, Canon Eos M hakkındaki yorumları incelemeleri, Canon Eos M kullananların fikirlerini Canon Eos M nedir? nasıldır? Canon Eos M kullanan var mı? alınır mı? Canon Eos M tavsiye eder misiniz? Canon Eos M şikayetlerini ve Canon Eos M sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • canon'un oyuna sonradan dahil olan, ama geç kaldığına değen harika aynasızı.\nbir adaptör yardımıyla canon'un ef ve ef-s lenslerine uyumluluğu en büyük artılarından. bu sınıftaki diğer rakiplerinde bu kadar çeşitte ve kalitede lens bulmak imkansız.\n\ndiğer büyük artısı ise büyük ışık algılayıcısı (sensörü ), rakiplerinden oldukça büyük. (1,6 çarpan) \nkullanımı kolay, en güzel yanı taşıması kolay,.\ndokunma tik ekranı , yüksek iso hassasiyeti makinanın diğer kayda değer özelliklerinden.\n\ntaşınabilir, küçük , profesyonel fotoğraflar çekmek isteyen kullanıcılar için ideal.
    derinhendek 25-01-2013 20:43:59
  • iyi hoş da bunun vizörü yok , profesyonel çekim yapmak isteyen biri vizörden bakmadan oyuncak gibi dokunmatik ekran üzerinden görerek çekip yapmayı istemeyebilir , sony nex-7 en azından bu özelliği koymuş bu kadar bekledikten sonra daha düzgün bir ürün bekliyordum canondan
    peres 27-01-2013 13:26:25
Canon Eos M Kullananlar : derinhendek
Canon Eos M Beğenenler : ironfist rokfor