Brillanthair

Kullanıyorum Beğen

Brillanthair Yorumları

Bu sayfa Brillanthair yorum, Brillanthair hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Brillanthair nedir? nasıldır? Brillanthair kullanan var mı? alınır mı? Brillanthair tavsiye eder misiniz? Brillanthair şikayetlerini ve Brillanthair sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
 • Düzenli kullanmama rağmen saçlatım çok harika oldu.dökülmeler durdu yumuşadı saçlarım dolu dolu oldu güzel bir ürün tavsiye ederim
  tarafından tarihinde
 • BEYENİ VE MEMNUNİYET YORULARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
  üye1734 tarafından on 2018-04-06 tarihinde
 • gerçekten saç için alabilecegim tek ürün brilllanthair demek istiyorum başta teredddütle almiştim her ürün gibi biçok ürün denedm fakat bi sonuç alamadim..son aldıgım ürünle SONUÇ ALABİLDİM ÇOKŞÜKÜR. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM ..
  ŞÜPHENÜZ OLMASIN
  tarafından tarihinde
 • BEN BUGUNLERİ GÖRECEKMİYDİM.DAHA 6.Cİ ŞİŞESİNİ KULLANDIM DUŞ SIRASINDA DÖKÜLEN SAÇLARDAN SU GİDERİ TIKANIYORDU .KULLANMADIGIM NERDEYSE HİÇBİR ÜRÜN KALMAMİŞTİ TAKİ BRİLLANTHAİRİ KULLANANNA KADAR BUNDANDA PEK ÜMİTLİ DEİLDİM AMA SONUÇLAR MUHTEŞEM TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERE ....)
  tarafından tarihinde
 • BU NASIL BİR ÜRÜNKİ SAÇLARIM HAYALİMDEKİNDEN BİLE DAHA GÜZEL OLDU .Ürünü tereddütle almıştım ama hiç te öyle çıkmadı saçlarımı gerçekten çok önemsiyorum. Ürünü aldım sonuçlar muhteşem gerçektende dökülmelerim durdu.SAÇLARIM YUMUŞACIK KEPEKSİZ VE PARLAK .SAÇLARIM İÇİN TEK ÜRÜN BRİLLLANTHAİR .)
  tarafından tarihinde