Bmw i3

bmw i3 yorum, bmw i3 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Bmw i3 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa bmw i3 yorum, bmw i3 hakkındaki yorumları incelemeleri, bmw i3 kullananların fikirlerini bmw i3 nedir? nasıldır? bmw i3 kullanan var mı? alınır mı? bmw i3 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
6 Yorum
  • Doğuştan elektrikli, teknolojik, gerçekten teknolojik, kullanışlı, görüş açıları geniş, ferah, dikkat çekici, şehir içi kullanımı çok keyif veren ( çok dikkat çekici + çok maliyetsiz+ 170hpnin 3'lü etkisi)

    Gerçekten de BMW en az bi 15-20 yıl geleceğin aracını cesaaretle piyasaya sunmuş. Tabi ki elektirk bataryalarının ve bu teknolojinin yüksek maliyetleri aracın satış fiyatını olumsuz etkiliyor. Aracın sıfır başlangıç fiyatı 149bin TL. Ama 120 -170km arası menzili ile şehir içi için gayet yeterli olan bu araç neredeyse maliyetsiz ilerliyor. Üstelik ev eletriğiyle 6-8 saat arasında , hatta bmw i wall box kututsuyla 4-5 saatte şarj olabiliyor. Aracın elektirkli olmasına rağmen yüksek gücünden dolayı lik vergi dilimine girmesi ise olumsuz bir uygulama olarak değerlendirebiliriz.
    bmw i3 kullanıcı yorumları resim
  • Range extender versyonu turkiyeye + vergi yukunden dolayı getirilmeyen araçtır.
  • Şarzı en uzun giden elektrikli otomobillerden biri ve alınması mantıksız seviylerde olan bir fiyatı yok. Yani pahalı ama mantıksız değil. Tek şarjla 100-150km gidebildiği için bir çok kişi için şehir içinde kullanmaya yetecek menzil sunuyor üstelik 7 saniye gaza basılı tutarsanız 100 kilometre hıza çıkabiliyorsunuz.Bataryaları kiralık değil aracı alınca bataryasıyla alıyorsunuz.
  • arkaya birinin oturması için öndekinin emniyet kemeri çıkarması gereken otomobil
  • Gaz pedalından çekince frene basmış gibi yavaşlıyor. Hatta dik inişlerde bile gazdan çekildiğinde araç yavaşlıyor. Tabi ki ekonomi amaçlı şarj durumundan kaynaklı bir yük ve bu frenleme etkisi ileriki kilometreler için bir avantaj . Kullanımı alışkanlık gerektiriyor. Sıfır sesli bir araç. Çalıştığını araç hoparlörlerindeki ses efektlerinden anlıyorsunuz.
  • Yeni batarya sistemi sayesinde artık tam şarjla 300 kilometre gidebiliyor. Büyük ilerleme