Bellona premium comfort yatak

(1)
bellona premium comfort yatak yorum, bellona premium comfort yatak yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen 1

Bellona premium comfort yatak Yorumları

Bu sayfa bellona premium comfort yatak yorum, bellona premium comfort yatak hakkındaki yorumları incelemeleri, bellona premium comfort yatak kullananlar, değerlendirmeleri bellona premium comfort yatak nedir? nasıldır? bellona premium comfort yatak kullanan var mı? alınır mı? bellona premium comfort yatak tavsiye eder misiniz? bellona premium comfort yatak şikayetlerini ve bellona premium comfort yatak sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
 • yatsan tempur istikbal yataş işbir gibi tüm yatak mağazalarına uğradıktan sonra viskonun kimyasal olduğuna ve gereksiz olduğuna karar verdim paket yaylı yatakların da birbirinden açıkçası çok farkı olmadığından bir yatağa 2000 3000 vermeyi gereksiz buldum. bellona aldığıma gayet memnunum. çok rahat ve komforlu bir yatak. tavsiye ederim
  sismolog 19-01-2015 09:19:24
 • visco yatak zararlı değil. belinden ameliyat olanlara önerilen sağlık kuruluşlarının onayladığı bir sistem visco ama sağlıklıysanız lateks veya normal paket yaylı sistemler çok daha ekonomik ve yeterli konforu sağlıyorlar
  ironfist 25-04-2015 19:53:26
 • Sünger yataklar ev içinde yatak olarak, hasta yatağı olarak ( devamlı yatan hastalarda yara olmaması için,bası uygulanan bölgedeki süngerler kesilip çıkartılabilir), şantiyelerde, mevsimlik çalışan işçi yatağı olarak, yurtlarda, asker yatağı olarak, çocuk oyun yatağı olarak ve bu gibi ihtiyaçlar için kullanılabilir.

  Bilgi için : http://sungeryatak.org

  Sünger yatak alırken hangi sertlikte sünger yatak almak gerekir, sert sünger veya yumuşak sünger yataklar nerelerde daha uygun kullanılır ? Bu gibi sorularınız varsa aşağıda ki bilgi size bir fikir verebilir.

  14 density sünger yataklar mevcut süngerler içerisinde en ekonomik olan ürün grubudur.Bu sünger yataklar formunu 1 yıla kadar korur.

  18 density sünger yataklar orta kalitededir. Bir yıl ve üzeri kullanım için uygundur.

  22 density sert sünger yataklar rahat bir konfor ve uzun kullanım ömrü ile 3-5 yıl arasında kullanıma uygundur.

  28 density sünger yataklar sert ve yumuşak olarak 2 gruba ayrılır. Hastane ve yurtlarda tercih edilen bir üründür.

  32 density sert sünger yataklar çeşitli bel ağrıları yaşayan insanların ihtiyaç duyduğu kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım için tercih edilen bir üründür.Kullanıcı grubu çeşitli mobilyacılar, askeri üstler, hastane ve yurtlardır.
  murat 26-01-2016 00:14:26
 • Kabus gibi yatak. Aldığınıza alacağınıza pişman olursunuz. Üzerinde değil rahat bir uyku 45 dk dan fazla uzanmak bile mümkün değil. Üzerinde çift kat şilte ve ped olmasına rağmen yayların ucunu kaburgalarınızda hissediyorsunuz. Sanki bir torba kemik üzerine yatmış gibi oluyorsunuz. Görüntüye bakarsanız kalite, ama aslında tam bir kemik torbası yatak. Düz betonda yatrmak kesinlikle daha konforlu olacaktır.
  isimsiz 08-11-2017 16:25:42
Etiketler : Alışveriş Yatak
Bellona premium comfort yatak Kullananlar : sismolog soyasosu
Bellona premium comfort yatak Beğenenler : soyasosu