Audi q5

audi q5 yorum, audi q5 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Audi q5 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa audi q5 yorum, audi q5 hakkındaki yorumları incelemeleri, audi q5 kullananların fikirlerini audi q5 nedir? nasıldır? audi q5 kullanan var mı? yeni q5, 2017 q5,2018 q5,2017 audi q5,2018 audi q5 alınır mı? audi q5 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
 • Bence bir aile için 100000tl ye alınabilecek en iyi suv. Hatta 100000tl ye alınabilecek en iyi 2.el araç.
  Temiz bir tane 2009-2010 Q5 dizel ya da tfsi her yönden tatmin edici bir araç. Genişlik, kalite,konfor, arazi, sorunsuzluk, imaj,güvenlik... daha ne olsun. tfsi biraz çok yakar orası ayrı...
  http://www.anusedcar.com/index.php/tuv-model/audi-q5

  audi q5 kullanıcı yorumları resim


  audi q5 kullanıcı yorumları resim

  https://photos-3.carwow.co.uk/blog/1600/content_audi-q5-boot.jpg

  audi q5 kullanıcı yorumları resim
 • Yılın neredeyse 11 ayı boş bagaj olduğundan hareketli arka koltukları en arkaya alarak ferah ferah kullandığımız aracımız.

  Bu arada uzun yolu aşırı keyifli mmi çok kullanışlı olmasa da ses sistemi ve genel sessizliğinden çok memnunuz.
 • Yenisi çıktı Türkiye'de yakında satışa sunulur. GÜncel Q7'nin izlediği adımları izleyen, yani doğru adımlar atan yeni bir Q5 geliyor. Her yönden eskisinden fazlası olan bir araç. Çok başarılı olacak. En başta hafifledi, tasarımı daha dinamik oldu. İçi daha da genişledi. Yakıt tüketimi azaldı, performansı arttı. Fiyatı çok değişmeyecek. Q5, sınıfında iyi satış yakalayacak.....


 • audi q5 kullanıcı yorumları resim

  Yeni Audi q5, compact premium suvların zirvesine hızla oturdu. Muhteşem iç mekanı, çok kaliteli malzeme ve işçiliği, geniş iç mekanı ve tasarımı zirveye çıkmasını sağlayan en önemli artıları.

  Genelde opsiyon olan yüksek teknoloji donanımları çok başarılı ama bir o kadar pahalı. Yeni Q5 Alınır mı? Audi adına kanmayıp donanımlı bir Tiguan almak cebinizde yüklü bir para bırakacaktır. Üstelik performansı saymazsak, iç genişlikler, kalite, sürüş dinamikleri açısından da geride kalmaz. Alacak olsam en büyük tereddütüm bu olurdu.
Etiketler : audi suv otomobil en iyi