Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio yorum, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen 2

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio yorum, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio hakkındaki yorumları incelemeleri, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio kullananların fikirlerini Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio nedir? nasıldır? Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio kullanan var mı? gulia,giula,alfaromeo gulia,guilia,guila,drift alınır mı? Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
7 Yorum
 • Alfa Romeo'nun çok emek verdiği, umut bağladığı Quadrifoglio versyonunda kaputundan, tavanına, fren disklerine(Karbon seramik), koltuklarına hatta tahrik miline karbonfiber kullanılan. Daha doğrusu tamamen karbonfiber alaşım olan diyelim. (Kaplama falan değil bidiğimiz F1 de kullanılanından. )Çok başarılı arkadan çekişli 4 koltuklu gerçek bir aile sporcusu. Geçmişin ağır sporcu alfalarına inat bu koca sporcu 1500 küsür kg ile gerçekten çok hafif. Üstelik ön arka ağırlık dağılımı %50-50. Türkiye'de de satışa sunuldu ya da sunulacak hem de ilk etapta 3,9sn'de 100yapan ve 307km/s ye ualaşabilen 510hp'lik Quadrifoglio versyonuyla!
  izlediğim en iyi test videosu! Tabi ki Chris Harris farkıyla...

  Alfa Romeo Guilia kullanıcı yorumları resim


  Alfa Romeo Guilia kullanıcı yorumları resim
 • Quadrifoglio yani 4 yapraklı yonca. Alfa'nın performans modellerinde kullandığı isim.
 • Euroncap 'taki %98'lik sürücü korumasıyla listenin 1.sırasındadır.


  Yeni Volvo XC90 bile %97 ile Giulia'nın arkasındadır...
 • Son dakika! 8 Eylül'de Almanyadaki Nurburgring pistinde Giulia Quadrifoglio 7:32lik derecesiyle M4'ü 13 saniye geride bıraktı. İlk çıktığında Nissan GT-R 7.29 yapmıştı sanırım. Sanrım değil 7.29. Kısacası bu değer Giulia'nın ne kadar yetenekli ve potansiyelinin ne kadar yüksek gerçek bir safkan sporcu olduğunu gösteriyor. Tebrikler Alfa yılllllaaaaaar yıllllaaaarrr sonra müthiş bir makina ortaya çıkardın...
  Video dün çekilen rekor videosu:
 • Türkiye'de 3 motor seçeneğiyle satışa gelecek.
  2 litre turbo benzinli, 276HP
  2.2 litre dizel.180hp
  2.9 V6 turbo Quadrifoglio 503hp ...

  Sadece güçlü motor seçenekleri sunması, D segmentinde performansıyla ün yapmasını sağlayacak gözüküyor. İnsan 2.2 yerine keşke 2litre düşük! ötv'li bir dizel seçeneği olsaydı demeden edemiyor.
 • Taze taze daha bugün çıktı....
  2016 Evo Car of the Year...
  Giulia Quad'ın rakip sporcularla imtihanı....
 • Dizeli satılmıyor. Sadece 200 ve 280HP'lik 2litre turbo benzinliler. ve 2.9 litre 510hp'lik 5 adet satılacak acayip araç.
  Fiyatlar 320-380 ve 800bin TL
 • 200hp'lik Guila alacağıma yeni 530i alırım 320bine hem de 252hp ve muhteşem BMW kalitesi.
  isimsiz 21-03-2017