Kia Sorento

Kia Sorento
9 kullanıyorum
Resim ekle
üyeliksiz yorumlar anonim kullanıcı olarak gözükecektir, bildirimler için Giriş yapabilirsin.

Kia Sorento yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan Ara
  • Anonim Kullanıcı 09-05-2017
    Aracimi alali 6 ay oldu, suan kadar bir problem cikartmadi. Ortalama tuketimim 9.7 lt ki 1900kg agirligina ragmen oldukca iyi. 7 kisi rahat bir sekilde seyahat ettik, 3cu sira koltuklar icin klima bile dusunulmus, oyle cocuk koltugu gibi degil zaten. Girdikten sonrasi gayet rahat. Ben 2015 modelini kullaniyorum, çinden android bir multimedia getirttim, harika oldu yeri cok musait bildigin tablet kullaniyorsunuz gibi. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Anonim Kullanıcı 21-01-2017
    2006 sonrası makyajlı kasa tercih edilmeli. Özellikle şanızman ve motor elden geçirildi. 4 ileri yerine 5 ileri tam otomatik var ve motor da 140'dan 170 hp ye çıktığı için performans ve tüketim iyileşti.
  • muratesk83 18-01-2017
    Amerika'da yılın arabası falan seçilmişti. Tabi adamların yakıtla, yol tutuşla falan alakası yok normal..

Kia Sorento ilanları

Kia Sorento için satılık ilanı girilmemiş

Ücretsiz Kia Sorento ilanı ver

TL
Resim ekle
Bu sayfa Kia Sorento kullananlar tarafından oluşturulan Kia Sorento kullanıcı yorumları ve incelemeleri içerir. Kia Sorento yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Kia Sorento nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Kia Sorento kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Kia Sorento şikayetlerini ve sorularını içerir.