Audi Q5 2.nesil

Audi Q5 2.nesil yorumları

Audi Q5 2.nesil özellikleri

Başarılı yalıtım, geniş iç hacim, yüksek sürüş kalitesi ve konforunu çok başarılı sürüş dinamikleriyle sunabilen başarılı Audi SUV'u.

Audi Q5 2.nesil yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • cardanadam 25-12-2016
  Yenisi çıktı Türkiye'de yakında satışa sunulur. GÜncel Q7'nin izlediği adımları izleyen, yani doğru adımlar atan yeni bir Q5 geliyor. Her yönden eskisinden fazlası olan bir araç. Çok başarılı olacak. En başta hafifledi, tasarımı daha dinamik oldu. İçi daha da genişledi. Yakıt tüketimi azaldı, performansı arttı. Fiyatı çok değişmeyecek. Q5, sınıfında iyi satış yakalayacak.....
 • elise111s 28-03-2017


  audi q5 kullanıcı yorumları resim

  Yeni Audi q5, compact premium suvların zirvesine hızla oturdu. Muhteşem iç mekanı, çok kaliteli malzeme ve işçiliği, geniş iç mekanı ve tasarımı zirveye çıkmasını sağlayan en önemli artıları.

  Genelde opsiyon olan yüksek teknoloji donanımları çok başarılı ama bir o kadar pahalı. Yeni Q5 Alınır mı? Audi adına kanmayıp donanımlı bir Tiguan almak cebinizde yüklü bir para bırakacaktır. Üstelik performansı saymazsak, iç genişlikler, kalite, sürüş dinamikleri açısından da geride kalmaz. Alacak olsam en büyük tereddütüm bu olurdu.
 • parabolik 26-04-2017
  hem araba hem reklamı super olmuş
 • üye886 04-03-2019
  Her yönden çok çok başarılı.

Audi Q5 2.nesil yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Audi Q5 2.nesil için soru sorulmamış.
Resim yükle

Audi Q5 2.nesil ilanları

Audi Q5 2.nesil için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Audi Q5 2.nesil ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Audi Q5 2.nesil kullananlar tarafından oluşturulan Audi Q5 2.nesil yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Audi Q5 2.nesil yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Audi Q5 2.nesil nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Audi Q5 2.nesil kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Audi Q5 2.nesil şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla