Land Rover Discovery Sport

Land Rover Discovery Sport yorumları

Land Rover Discovery Sport yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • karizma 11-10-2016
  Adı Discovery ama arazide de Discovery mi?

  Tasarımı arada kalmış ne orjinal Discovery gibi köşeli ve maço ne Evoque gibi sert ve modern arada bir tasarım yuvarlak hatlı, önü evoque benzeri arkası karakter yoksunu farlarla garip bir duruşu var.

  İçi geniş, benim sürdüğüm model beyaz döşemeleriyle çok ferah hissettiriyordu. Cam tavanı büyük ama açılmıyor. 2litre 240hplik evoque ile aynı motor 1800 kiloya anca yetiyor.Araziye girme fırsatım olmadı asfaltta çekişi 240hpye göre yavaş geldi. Bagajı devasa ve düğmeyle otomatik kapanabiliyor açılabiliyor. İnternetten arazi videolarına da bakmak istiyorumdaha fırsat bulamadım. Discovery 3 üme oranla arazi yeteneği zayıftır diye tahmin ediyorum ama asfaltta benim araç sudan çıkmış balina gibi olduğundan genel aslfalt kullanımında doğal olarak daha iyi hissettirdi. İşin garibi dıştan küçük gibi gözükse de bagajı içi orjinal discovery den geri kalmıyor sadece baş mesafesi biraz daha az o kadar.
  • Trip • 12-10-2016
   İnternette bol bol su geçiş videosu var ama hepsi reklam amaçlı şeyler. Sadece önden çekerli bir versyonu bile olan Discovery tabi ki eskisinin arazi yeteneğinde olamayacaktır. Ama off road cular hariç her türlü iş görür. Qashqai'a jip diyenleri düşününce bu tank kalır. Bu arada enteresan teknolojik off road özellikleri de ilgi çekici gelmioyr değil. Mesela su derinliğini ölçen sistemi( Opsiyonel)

   Land Rover Discovery Sport kullanıcı yorumları resim
 • aydinsafli 30-10-2016
  Tüm dünyaya hayırlı olsun artık önden çekerli alınabilen bir LAND ROVER DİSCOVERY de var.
 • sub_ist 09-12-2016
  İster arazi ister aslfalt sürüş artık discovery sport ile ikisinin de hakkını veriyor. 7 kişilik olabiliyor. 5kişi bagaj tavana kadar 980litre ! İçi çok geniş, birsürü eşya gözü var, donanım çok iyi. 2 önemli sorunu var. Benzinli 240hp bile 9 ileri şanzımana rağmen 240hp gibi gitmiyor. 0-100:9sn ve 200 son hız! Bir de fiyat.
 • elise111s 12-12-2016
  Freelander'ın yerine geçen araç.

Land Rover Discovery Sport yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Land Rover Discovery Sport için soru sorulmamış.
Resim yükle

Land Rover Discovery Sport ilanları

Land Rover Discovery Sport için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Land Rover Discovery Sport ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Land Rover Discovery Sport kullananlar tarafından oluşturulan Land Rover Discovery Sport yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Land Rover Discovery Sport yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Land Rover Discovery Sport nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Land Rover Discovery Sport kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Land Rover Discovery Sport şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla