Suzuki Jimny Yorumları

5 puan, 2 Yorum
Suzuki Jimny yorumları
Kullanıyorum Beğen

Suzuki Jimny Yorumları

Bu sayfa Suzuki Jimny yorum, Suzuki Jimny hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Suzuki Jimny nedir? nasıldır? Suzuki Jimny kullanan var mı? alınır mı? Suzuki Jimny tavsiye eder misiniz? Suzuki Jimny şikayetlerini ve Suzuki Jimny sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
 • 2016 yılında aldım bir depo ile uzun yolda ortalama 100 km ile 450 km yapabilirsiniz.Zaten deposu ufak ama yeterli.Yürüyemediğiniz her yere rahat çıkar bu araba.Sehiriçinde sakin kullanımla 7.5 ile 8 arası gider.Park sıkıntısı çekmezsiniz.Karlı,buzlu çamurlu yollarda tedirgin olmazsınız.Derinliği 50 cm suda bile korkmasınız.)Bu araba hobi ve gezi arabası.2 kişi ile rahat gezer bagaj sıkıntısınız olmaz.Dünyanın en kötü yol şartlarında bize sizi istediğiniz yere rahat götürür.
  tarafından tarihinde
 • 5 / 5
  2 kişi gezmek için harika bir Suv.Dağ,taş,kar yağmur dinlemez.Çok sağlam arıza vermez.Yakıt tüketimi ortalama 6 ile 7 arası.Dünyada her türlü doğa koşullarında iş görecek bir suv.2016 yılında 0 aldım çok sevdim lpg bağlatmadım.Park sıkıntısından kurtuldum en önemlisi
  tarafından tarihinde
 • jmny alma aşamasındayım sebebı aracın tasarımı dızaynı sempatısıne hayranım yaşım 63 ofroat gıbı bır derdım asla yok sadece balık merakım var av yamak bana zaten ters genelde asvaltta kullanacağım ha bunları normal bınek araclada yapıyordum sadece bu araca karşı ben bunu kullanmalıyım dünyaya bır dahamı geleceksın mantığındayım bırçok sıtelerde bırçoğu dağda şoyle iyi çamurda hamırı aratmaz gıbı yazılar yazıyorlar oysa etıler levent kadıköy lüks semtlerde bayanlar şehır içinde kullanıyorlar kımse onlar için bışey yazmamış şımdı benım sorum tam anlamıyla işte bu ben bu arabayı sevıyorum ve şehır içinde kullanmak istıyorum 13 araba değıştırdım ilk olarak suv bır arç almak istıyor ve bınek araçtan suv araca geçmek endışesı var sızce endışem doğrumu yanlışmı
  isimsiz tarafından on 2018-05-26 tarihinde
 • Bu araba normalde benim bildiğim arazi aracı ama bu şehir içinde kullanılmaz anlamında değil.Gerek hacmi gerek yakıt tüketimi konusunda ve performans olarak yeterli(şehir içi dahil).Kalabalık aile değilseniz çok memnun kalırsınız.40 lt ile şehir içinde en az 400 km yapar tabi sakin kullanım ile.
  isimsiz tarafından on 2018-06-05 tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları