Nissan Juke yorumları

Nissan Juke yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • incognito 10-10-2016
  Nissan Bayi'deki arkadaşların da gazıyla ne olduğunu anlamadan aldığım araba. Hala menunum bir sıkıntım da yok ama yani arkası dar bagajı tatile giderken yetersiz kalıyor. Bir de ses yalıtımı test sürüşünde iyi gelmişken herhalde zamanla kulaklar aracı dinlemeye başladıkça yol sesini çok aldığını farkettim. Bir de açıkcası internette okuduğum şanzıman sorunları da acaba bende aynı şey olur mu riskiyle yaşamaktan rahatsızım. Şimdiki aklım olsa dizel manueli alırdım. Hem motor hem şanzıman kafamı daha rahat ettirirdi.
 • incognito 24-11-2016
  dünyanın gelmiş geçmiş dızaynı tipi en çirkin araçları listesinde ilk üçe girmeye aday otomotiv sektörünün hilkat garibesi
 • SarpMehmet 12-12-2016
  1618 cc lik 190 hplik modeli 8 snde 100 yapabiliyor. Çok hızlı yıllık vergi dezaavantajı olmasına rağmen sıfır satış fiyatlarında ötv dezavantajını olabildiğince absorbe etmişlerdi. Yani 1.6ya yakın fiyatdaydı.
 • incognito 13-02-2017
  Çok kötü..Sakın Nissan ın hiçbir modeline para vermeyin..Rezalet bir yol tutuşu var..2. elide çok rezalet...
 • incognito 14-02-2017
  Dünyanın en kötü arabası Olmaya aday bence...5 para etmez...
 • incognito 25-03-2017
  SAKIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • elise111s 24-08-2017
  Yerine alınabilecek çoğu yakında çıkacak diğer SUV'lar:
  Link

Nissan Juke yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Nissan Juke için soru sorulmamış.
Resim yükle

Nissan Juke ilanları

Nissan Juke için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Nissan Juke ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Nissan Juke kullananlar tarafından oluşturulan Nissan Juke yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Nissan Juke yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Nissan Juke nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Nissan Juke kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Nissan Juke şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla