Volkswagen Golf R

Volkswagen Golf R yorumları

Volkswagen Golf R yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • cemer_88 20-10-2016
  Şu ara mahalleden birinin aldığını zannettiğim araç. O nasıl bir mavidir o nasıl jantlardır o nasıl bir tiptir.... Sırf sesini hızlanmasını görebilmek için elimde telefon 2 gündür bakkalda oyalanıyorum ama garibim ne zaman görsem orda parketmiş duruyor.... Denk getirirsem videosunu buraya ekleyeceğim.
 • incognito 23-12-2016
  2.15de başlıyor performans. Öncesine vakit kaybetmeye gerek yok.4.15'deki sollama da izlemeye değer.
  • incognito • 09-01-2017
   Standart R32 değil. Ama izlemesi çok keyifli.
 • incognito 04-01-2018
  Hafta içi işe rahatça gider gelirsin, haftasonu Ailece tatile de gidersin. Pistte Evolarla da kapışırsın.
 • elise111s 14-05-2018
  500hp yapabilirsin tamam da keyif faktörü az... Bir megane RS ya da 308 gti'daki saflığı yalınlığı bulamayacağınız bir araç. Yabancı bir test editörü 911 için şöyle yazmıştı geçenlerde."Can sıkıcı derecede mükemmel" Belki de Turbo boşluklu bir araç ya da patinaja meyilli bir önden çeker veya arkasını bırakmaya meyilli bir e46 m3 bu yüzden keyifli...Kim bilir belki de mükemmellikle mesafeyi korumak gerekir. Sürücüye de bi şeyler bırakmalı araç. GT-R'da muhteşem performanslı ve neredeyse 1.2g ile viraj alan bir otomobil ama her an direksyona kontra vermeye hazır olmanız gereken bir Huracan'ın heyecanından yoksun.

Volkswagen Golf R yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Volkswagen Golf R için soru sorulmamış.
Resim yükle

Volkswagen Golf R ilanları

Volkswagen Golf R için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Volkswagen Golf R ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Volkswagen Golf R kullananlar tarafından oluşturulan Volkswagen Golf R yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Volkswagen Golf R yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Volkswagen Golf R nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Volkswagen Golf R kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Volkswagen Golf R şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla