Mini Cooper S

Mini Cooper S yorumları

Mini Cooper S yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • estiay 20-10-2016
  Hızlı, sportif ve tarz... Belki alacak kişiler için önemsiz ama arkası çok dar, bagajı çok dar, imajı artık eskisi gibi değil ve en kötüsü de artık 2litre motora sahip.

  Yani yıllık vergisi 2772TL ve fiyatı 162bin TL.
  Birazcık hız ve tarzın bedeli bu omamalı...
 • estiay 20-10-2016
  Bu paraya 310hp pistler kralı yeni type -r alınır. Üzerine mod parası kalır ki ellemeye kıyamam onu...(avrosuna sokayım, 58bin avro olmuş, üzerine para bile eklenecek ama hala değer)
 • incognito 23-12-2016
  Daha yeni kullanmaya başladık ama normal yollarda ve hızlarda şimdiye kadar viraj sınırını göremedik.Acayip tutunuyor. Sadece bir kere çok zorladığımızda arkası gelir gibi oldu normalde önden beklerdim ama kafa nereye ben oraya hesabı ön asfaltı hiç bırakmıyor.Gidişine diyecek yok zaten efsane çekiyor. Yakıt ise şehir içi 9-10 yakar diyorduk şu an 14 lerdeyiz...

Mini Cooper S yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Mini Cooper S için soru sorulmamış.
Resim yükle

Mini Cooper S ilanları

Mini Cooper S için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Mini Cooper S ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Mini Cooper S kullananlar tarafından oluşturulan Mini Cooper S yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Mini Cooper S yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Mini Cooper S nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Mini Cooper S kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Mini Cooper S şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla