Renault Megane 4 RS

Renault Megane 4 RS yorumları

Renault Megane 4 RS yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • incognito 22-01-2018
  Yeni Megane RS'deki tamamen yeni nesil 1.8 Turbo beslemeli motor, 280hp ve 390nm Torka sahip. Yeni Megane RS , Tıpkı yeni 911'deki gibi, 4 tekerleğe de açı verebilen bir sisteme sahip. Sistemin kesişme hızı 60km/s. Yani arka tekerlekler 60km/s'ye kadar ön tekerleklere zıt yönde açı alıyor. Alabileceği maximum açı 2.7 derece. 60km/s sonrası ise aynı yönde açı alıyor ve bu açı da en fazla 1 derece. Bu arada "Race" modda kesişme hızı 100km/s yani 99 ile giderken ani bir direksyon hareketi çok kıvrak bir yön değişimine sebep oluyor!

  Şasi olarak 2 seçenekle satışta. Sport ve Cup. Doğal olarak Cup versiyon daha yarış odaklı. Sporta göre daha rijit.
  Renault Megane 4 RS'de Limitli mekanik kilitli diferansiyel,amortisör ve fren sistemi de elden geçirilmiş. Yavaşlamada elektronik olarak azaltılan kilit oranı, viraj girişlerinde önden kaymayı azaltırken; hızlanmada diferansiyelde arttırılan kilitlenme miktarı Megane'a her çıkışta bir kaç yüz milisaniye avantaj sağlıyor. Frenler de artık önde 355mm ile 15 mm daha büyük çapta.
  Görüldüğü gibi yeni Megane RS, Nurburgring önden çeker rekorunu yeni Civic'ten almak için çok çalışıyor. Aslına bakılırsa düşük hızlı bir pistte eski trophy serisi rs çoğu zaman yeni Civic type-r'ı geçebiliyordu ama güç isteyen Nurburgrinde Megane4 Rs'in işi zor gözüküyor.

  Link

Renault Megane 4 RS yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Renault Megane 4 RS için soru sorulmamış.
Resim yükle

Renault Megane 4 RS ilanları

Renault Megane 4 RS için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Renault Megane 4 RS ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Renault Megane 4 RS kullananlar tarafından oluşturulan Renault Megane 4 RS yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Renault Megane 4 RS yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Renault Megane 4 RS nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Renault Megane 4 RS kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Renault Megane 4 RS şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla