Skoda Octavia RS Yorumları

Skoda Octavia RS yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Skoda Octavia RS Yorumları

Bu sayfa Skoda Octavia RS yorum, Skoda Octavia RS hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Skoda Octavia RS nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Skoda Octavia RS kullanan var mı? alınır mı? Skoda Octavia RS tavsiye eder misiniz? Skoda Octavia RS şikayetlerini ve Skoda Octavia RS sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 1 Yorum | 0 Soru
  • 2litre tfsi vw motoru 19luk muhteşem jantları 4 farklı sürüş modu ve tamamen sportif ayarlı altyapısıyla çok sıkı. (2 litre 184hp dizel rs de var)

    Dizeli aynı tadı vermiyor hele ki sport modda kullanmıyorsanız sanki normal bir 2 litre dizel gibi çekişi yüksek bir araç hissinden fazlası yok.
    Ama benzinli farklı bi kere gaz tepksisi ve yüksek devrin heyecanı başka. Dizel devirlendikçe biterken benzinlinin devirlendikçe devirlenmesi turbo bile olsa işe heyecan katıyor. Araçla şehirlerarası bir yolda bir araç solluyorsunuz sollarken araç o kadar iyi hızlanıyorki gazı bırakamıyrsunuz yani standart aile arabaları 1.6 dizeller vs.. 140 anca yapar herhalde bu sürelerde birden 200ü görüyorsunuz o kadar rahat bir hızlanması varki birden yolun hakimi oluyorsunuz. Yani dikiz aynadan size yetişebilecek bir şey olamayacağı hissi çok kuvvetli. Yakıtı 2 litre 230hpyi düşününce fazla gelmiyor. Ama sürüşe göre turbodan kaynaklı değişken bir tüketimi var. Şehir içi 11-15 arası basışa göre deişiyor. 10 litre altına inmek çok çok zor. Uzun yolda 7-8 litreler mümkün. O da 230hpyi zaptedebilme iradenize bağlı.
    tarihinde yorumladı.