Salesforce CRM

Salesforce CRM yorumları

Salesforce CRM yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
  • smoothcontrol 07-10-2016
    Salesforce CRM in kralıdır babasıdır. dünya çapında en çok kullanılan üründür ama maalesef bu tarz markaların tr de ki aktiviteleri az oluyor. halkımızın plan program takvim ajanda gibi alışkanlıkları olmadığından. işlerin hep eş dost tanıdık vasıtasıyla yürütüldüğünden bu programın içindeki raporlamaları ve analizleri anlayacak firma sayısı da çok sınırlı dolayısıyla tr yi pazar olarak görmüyor salesforce. e zaten global markalar bunu global kararlarla çözüyorlar. yine de büyük markalarda bu crm programını görme şansınız olabilir. sales funnel mantığını en iyi oturtan firma diyebilirim.
  • incognito 19-04-2017
    CRM konusunda microsoftun 3 gömlek üstünde işler çıkaran firma. Bu konunun mercedesi diyebilirim. şirketimizde 3 senedir kusursuz şekilde kullanıyoruz.

Salesforce CRM yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Salesforce CRM için soru sorulmamış.
Resim yükle

Salesforce CRM ilanları

Salesforce CRM için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Salesforce CRM ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Salesforce CRM kullananlar tarafından oluşturulan Salesforce CRM yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Salesforce CRM nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Salesforce CRM kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Salesforce CRM şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla