Volkswagen Golf R Yorumları

4 puan, 4 Yorum
Volkswagen Golf R yorumları
Kullanıyorum Beğen

Volkswagen Golf R Yorumları

Bu sayfa Volkswagen Golf R yorum, Volkswagen Golf R hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Volkswagen Golf R nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Volkswagen Golf R kullanan var mı? golf r,2015 golf r,2016 golf r alınır mı? Volkswagen Golf R tavsiye eder misiniz? Volkswagen Golf R şikayetlerini ve Volkswagen Golf R sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • Şu ara mahalleden birinin aldığını zannettiğim araç. O nasıl bir mavidir o nasıl jantlardır o nasıl bir tiptir.... Sırf sesini hızlanmasını görebilmek için elimde telefon 2 gündür bakkalda oyalanıyorum ama garibim ne zaman görsem orda parketmiş duruyor.... Denk getirirsem videosunu buraya ekleyeceğim.
  tarihinde yorumladı.
 • 2.15de başlıyor performans. Öncesine vakit kaybetmeye gerek yok.4.15'deki sollama da izlemeye değer.
  tarihinde yorumladı.
 • Standart R32 değil. Ama izlemesi çok keyifli.
  isimsiz 2017-01-09 tarihinde cevapladı
 • 5 / 5
  Hafta içi işe rahatça gider gelirsin, haftasonu Ailece tatile de gidersin. Pistte Evolarla da kapışırsın.
  tarihinde yorumladı.
 • isimsiz 2018-01-04 tarihinde cevapladı
 • 3 / 5
  500hp yapabilirsin tamam da keyif faktörü az... Bir megane RS ya da 308 gti'daki saflığı yalınlığı bulamayacağınız bir araç. Yabancı bir test editörü 911 için şöyle yazmıştı geçenlerde."Can sıkıcı derecede mükemmel" Belki de Turbo boşluklu bir araç ya da patinaja meyilli bir önden çeker veya arkasını bırakmaya meyilli bir e46 m3 bu yüzden keyifli...Kim bilir belki de mükemmellikle mesafeyi korumak gerekir. Sürücüye de bi şeyler bırakmalı araç. GT-R'da muhteşem performanslı ve neredeyse 1.2g ile viraj alan bir otomobil ama her an direksyona kontra vermeye hazır olmanız gereken bir Huracan'ın heyecanından yoksun.
  tarihinde yorumladı.
 • Dogru bir tespit olmus.
  ironfist 2019-03-04 tarihinde cevapladı