Renault Megane 4

Renault Megane 4 yorumları

Renault Megane 4 Kullanıcı Yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • hgir 28-11-2016
  En başta iç dizaynı muhteşem. İçinde kocamamn bir tablet var. onlarca ayar yapabiliyorsunuz. Arayüzü çok kullanışlı Ana ekranda navigasyon, uygulamalar multimedya telefon gibi 6 tane kısayol var ve hem dokunmatiği hem hızı iyi çalışıyor. Bizdeki full icon modeli ve ekranı icon olduğu için büyük başlangıç olan joy'da falan bu ekran iphone 3 ekranı gibi bi şey. Egea mı bu mu derken bu siteden egeanın 3 yıldız aldığını görünce direk megane'a yöneldik. İlk megane yorumu da siteye benden gelsin.
  Önceki aracımız Fluencten sonra en iyi özelliği yüksek hızdaki güven seviyesi. Fluence özellikle sert virajlarda arkasını bırakabiliyordu. Bunda öyle bir sıkıntı yok. Arkası çok stabil ama zorlandığında biraz kafadan kayıyor zaten gazdan çekince de hemen toparlıyor çekmezeniz de esp müdaheleyi hızla yapıyor zaten. Bir de fluencte plastik ve işçilik kalitesi megane'a göre daha zayıf. Tabi onun yaşı dolayısıyla donanım ve tarzı da eski.......Yeni Megane ise çok sessiz, konforlu ve uzun yolu keyifli donanımlı bir araç kullandıkça eksilerini artılarını göreceğiz daha iyileri sizlerin olsun dileklerimle
 • incognito 12-02-2017
  Tüpe uyumu süper. Çelik subap olduğundan erime yapmayacağı söylendi. Sivas Erzurum ortalama 100kim/6,5 litre lpg tükettim. Son derece konforlu içeri hiç ses almayan bir araç ayrıca hem yumuşak hem de virajlarda çok güçlü tutuşu var.
  • incognito • 30-04-2018
   At yalani sikip inanani amkkkk yavsakkk lpgdeee 350 kurus yakiyor
 • incognito 22-04-2017
  Yeni Megane'ımız Türkiye de yılın arabası seçildi hadi hayırlı olsun.

Renault Megane 4 için puan ve görüşlerin neler?

Renault Megane 4 Kullananlara Sorular

Yeni Eski Beğeni
 • incognito 24-08-2019
  Otomatik Otomatik şarzuman nasıl
Bu sayfa Renault Megane 4 kullananlar tarafından oluşturulan Renault Megane 4 yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Renault Megane 4 yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Renault Megane 4 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Renault Megane 4 kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Renault Megane 4 şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla