Nissan Skystar

Nissan Skystar yorumları

Nissan Skystar yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
  • incognito 02-08-2017
    Bağ bahçe kullanımı yoksa büyük araç olsun havam olsun diye alınacak araç değil. İçine binince sanki x-trail'e binmiş gibi hissettirir. Yani nissan bayine gidip içine binince bi şey zannedersiniz kanmayın. Bozuk yolda bi sürün arka koltuklarına bi geçin.....

    Arka koltuklar dar ve dik kesinlikle uzun yol yapılmaz. 1 ton yük taşıyabilecek yapıda olsun diye arkası makaslı yay olduğundan sürekli zıplar seker. dizelin yüksek torkuyla beraber sürekli arka patinaj ve kayma tedirginliği yaşatıyor. Biz arka çamurluklara kum torbaları koyup kullanıyorduk. Sekme azalıyor virajlarda güven veriyordu. Transit connect falanda çoğu zaman benzer işleri çok daha konforlu yapabilir. Yani bagaja kütükler koyup dağ bahçede kullanılmayacaksa gerek yok uzak durun.

Nissan Skystar yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Nissan Skystar için soru sorulmamış.
Resim yükle

Nissan Skystar ilanları

Nissan Skystar için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Nissan Skystar ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Nissan Skystar kullananlar tarafından oluşturulan Nissan Skystar yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Nissan Skystar yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Nissan Skystar nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Nissan Skystar kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Nissan Skystar şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla