Mercedes A Serisi 2.Nesil

Mercedes A Serisi 2.Nesil  yorumları

Mercedes A Serisi 2.Nesil yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
  • elise111s 14-05-2018
    İlk nesle göre 4.5 cm genişleyip 23 cm uzadı ama hala 383cm uzunluğuyla b segmenti boyutlarında. Fakat her ne kadar b segmenti gibi gözükse de artık onu bir Focus rakibi olarak görebiliriz. Çünkü iç mekan genişliği ve artık ön konsolun dönemin E serisini aratmayan kalitesiyle çok daha olgun bir tarz ve yapıda ki B segmenti araçlarla dış uzunluk haricinde pek de karşılaştırılabilir bir yapısı yok.
    Link

    Mercedes ilk serisindeki kötü imajı w169 kodlu bu seriyle kırmak istemiş. (İlk serinin sevimli fakat Mercedes'e aykırı iç mekanı) Link Fakat bunu malzeme kalitesini arttırararak değil dış tasarımını tamamen değiştirerek sağlayabilirdi ki nitekim 3. ve 4.nesiller bu mantık çerçevesinde klasik a serisi tarzından uzaklaşarak ancak bu amaca ulaşabildi.

Mercedes A Serisi 2.Nesil yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Mercedes A Serisi 2.Nesil için soru sorulmamış.
Resim yükle

Mercedes A Serisi 2.Nesil ilanları

Mercedes A Serisi 2.Nesil için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Mercedes A Serisi 2.Nesil ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Mercedes A Serisi 2.Nesil kullananlar tarafından oluşturulan Mercedes A Serisi 2.Nesil yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Mercedes A Serisi 2.Nesil yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Mercedes A Serisi 2.Nesil nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Mercedes A Serisi 2.Nesil kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Mercedes A Serisi 2.Nesil şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla