Ford Galaxy Yorumları

Ford Galaxy yorumları
Kullanıyorum Beğen

Ford Galaxy Yorumları

Bu sayfa Ford Galaxy yorum, Ford Galaxy hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Ford Galaxy nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Ford Galaxy kullanan var mı? galaxi,galaksi,galaxyi,galaksy alınır mı? Ford Galaxy tavsiye eder misiniz? Ford Galaxy şikayetlerini ve Ford Galaxy sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 5 Yorum | 0 Soru
 • Yolcu koltuğu da masaj yapabilen otomobil. Hatta açıkcası bindiğim en iyi masajlı koltuk Galaxy'de diyebilirim.
  tarihinde yorumladı.
 • Bu sınıfın lideri aslında ama 2litre motordan dolayı fiyatı fazla pahalı.
  tarihinde yorumladı.
 • Araç Çok Güzel Çok Konforlu Ama 2 eli yok Gibi Birşey Bende Beyeniyorum 2 el Almak istiyorum Ama İnternette biraz arçtırma yaptım 10000 kişiden 1 bu araç ile ilgileniyor yedek parçaları inanılmaz pahalı ondan araç ülkemizde çok az olduğundan altarnatif yedek parçalar oluşmamış böyle bir araç istiyorum fakat son sahibi olmaktan çekiniyorum
  tarihinde yorumladı.
 • Sahibinden de vardı bi ara takip ettiğim çok uzun zaman oldu geçen baktım hala duruyor. Açıkcası bende çok araştırdım. Çok beğendim,çok kaliteli,otomobilden iyi yol tutuyor, seri ve geniş konforlu ve az sorun çıkaran bir araç. 2.el sıkıntı olur tahminimce. Ama en az 10 yıl kullanılacaksa kesinlikle alınır.
  isimsiz 2017-01-16 tarihinde cevapladı
 • yedek parça olarak ford galaxy 2000 tdi yürüyen takım genel itibari ile ford mondeo ve s-max ile aynı hatta motor ve elektironik aksamlar neredeyse aynı araçtırma yaptım yürüyen ve motor ile sıkıntı olacağını zanetmiyorum yedek parça olarak sıkıntı şu kaporta ile ilgili sorun çıkar birde camlar ile ilgili ise sıkıntılı.
  tarihinde yorumladı.
 • Sahibi olduğum bir araç 2.2 TDCİ 200 beygir.Surus keyfi verdiği güven ve yüksek hızlarda bile sessizliği mükemmel.Boyut olarak uzun bir sedan dan farksız fakat icerdeki yaşam alanı oturma odası ferahliginda.Uzun yolculuklar ve çocuklu aileler için şimdiye kadar kullandığım en iyi otomobil.yol tutuşu çizgisine sadık ve güvenle sportif babalar için biçilmiş kaftan.
  tarihinde yorumladı.